ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Hathaway e turpėruar nga prindėrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 28
Location : kosovo

MesazhTitulli: Hathaway e turpėruar nga prindėrit   Fri Jan 09, 2009 5:36 pm


Aktorja Anne Hathaway ka mbetur e skuqur nga prindėrit e saj, pasi ata i kishin thёnё njё reporteri tё thashethemeve se “seksi i mrekullueshėm” ёshtё sekreti i martesės sё tyre tё gjatё.

Attorney Jerry Hathaway dhe ish-gruaja e tij Kate ishin prindėr krenar nё qilimin e kuq, nё premierёn e New Yorkut tё filmit tё fundit tё vajzės sё tyre “Bride Wars” kёtё javё.

Ata ishin tё lumtur tё zbulojnė edhe se martesa e tyre 28-vjeēare kishte qenё rezultat i seksit tё vazhdueshėm, komente qё kanё turpėruar vajzėn e tyre.

“Oh, ju lutem. Duhet tё harroj qё ata kanё folur pёr seks tё mrekullueshėm. Preferoj tё mendoj se ata vetėm kanё komentuar me njёri tjetrin dhe kam qenё vėrtet e turpėruar”, ka thёnё aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hathaway e turpėruar nga prindėrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: