ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
IP Addressa Juaj&Reklama
IP

Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website
NBA Cancels All Games Through Nov. 30
Sat Oct 29, 2011 6:18 am nga Swinderman


As NBA players and owners wait to see who will blink first, fans are stuck staring at a blank calendar.

NBA Commissioner David Stern canceled the rest of the November games Friday, saying there will not be a full NBA season "under any circumstances."

The move came about after labor negotiatiowholesale jerseysns broke down again when both sides refused to budge on how to split the league's …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Federal mediator to step into NBA lockout
Sat Oct 15, 2011 1:19 pm nga anylove
The NBA and National Basketball Players Association will meet Tuesday in New York with federal mediator George Cohen, who once worked as outside counsel for the union, in an effort to resolve the 104-day lockout.

"For a number of months I have participated in separate, informal, off-the-record …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
"Ditelindja e Kosoves " 17 Shkurt Dita e Pavarsise
Wed Feb 17, 2010 3:51 am nga RiRi
don me marr infrakt tadici ,,kur degjoj pavarsin e kosoves ?degjioje kengen
Pavarsia e Kosovės i tejkaloi udhėkryqet e historisė dhe padrejtėsive ndaj shqipetarėve

- Po knon Kosova, po knon Shqiperia
Po knon Dardania, po knon Iliria
Bashk festojm gjith Shqiptaria!!

- Vet me vendos apo t'vendosin kejt
Kena prit me miliona vjet kjo so e drejt
Jena …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Vjen MSI X-Slim X420
Sun Jan 24, 2010 2:32 pm nga kanuni

Vjen MSI X-Slim X420
Edhe njė pjesėtar i linjės X-Slim tė kompanisė MSI vjen me ekran tė diagonales 14 inē dhe peshė nėn dy kilogramė.
Kompania MSI ka paraqitur modelin e ri tė linjės sė saj tė hollė tė laptopėve. Bėhet fjalė pėr modelin X-Slim X420 i cili vjen me dimensione prej 35 x 23.4 x 2.41 centimetra dhe peshė prej 1.88 kilogramė.[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Apple po zien diēka
Sun Jan 24, 2010 2:31 pm nga kanuni

Apple po zien diēka
Apple ka konfirmuar konferencėn pėr gazetarė nė tė cilėn do tė paraqitet “krijimi i tyre i fundit".
Gazetarėt e pėrzgjedhur kanė pranuar ftesė nga Apple pėr konferencėn e pėrcaktuar pėr 27 janar. Kėtė konferencė kompania planifikon ta mbajė nė San Francisco tė SHBA-ve.

Nga ftesa me titull "Come see our latest …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lexues elektronik tė librave nga Asus
Sun Jan 24, 2010 2:29 pm nga kanuni

Lexues elektronik tė librave nga Asus
Pėr dallim nga tjerėt tė cilėt mbėshteten nė ekranet E Ink, Asus ka vendosur qė nė lexuesin e vet elektronik tė librave tė pėrdorė teknologjinė OLED.
Tregu i lexuesve tė e-librave po bėhet ēdo ditė e mė i madh. Kėtė e vėrteton edhe kompania Asus me modelin e saj tė ri, i cili ėshtė bazuar nė teknologji …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Google dyshon nė tė infiltruar brenda kompanisė
Sun Jan 24, 2010 2:28 pm nga kanuni

Google dyshon nė tė infiltruar brenda kompanisė
Supozohet se kompania Google ėshtė duke kryer njė hulumtim tė brendshėm nė lidhje me mundėsinė qė disa prej tė punėsuarve tė saj t’u kanė ndihmuar sulmuesve tė para pak kohe nė sistemet e kėsaj kompanie nė filialin kinez.
Nė fakt, sipas ekspertėve tė sigurisė softueri dashakeq i cili ėshtė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
App Store nė dominim absolut
Sun Jan 24, 2010 2:27 pm nga kanuni

App Store nė dominim absolut
Sipas rezultateve tė kompanisė Gartner, dyqani online App Store i kompanisė Apple (pothuajse) dominon nė tregun e aplikacioneve pėr celularė.
Edhe pse dihet qė App Store ėshtė shėrbimi mė i popullarizuar pėr shpėrndarjen e aplikacioneve pėr celularė, shifrat konkrete nuk janė bėrė publike. Njė gjė dihet, ato …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Foto VIP
Mesazhe te shpejta
 

Qytetet

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Tema Fundit
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 104 mė Tue Mar 02, 2010 9:15 am
Statistikat
Forumi ka 300 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri arditerzan

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2483 artikuj v 2182 temat
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Bėhuni partner me ne!
 
Sondazh
King-Rap Toolbar
Nė kėtė Foto mund tė shkarkoni Kong-Rap Toolbar ketu do ti keni . Humore, video qesharake, Chat , Furum , Radeio liove dhe shumė e shumė gjera tjera argetuase.

https://i.servimg.com/u/f42/12/52/58/99/pertob10.jpg
Info
HTML clipboard
Pėr ēdo informatė na kontaktoni nė e-mail adresat:
King-RAp.Tk - Radio Hip /Rap
http://a2.nupload.net/v/8uV//rhzzhhz.gif