ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Anne Hathaway urren dasmat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariNumri i postimeve : 163
Join date : 03/01/2009
Age : 28
Location : kosovo

MesazhTitulli: Anne Hathaway urren dasmat   Thu Jan 08, 2009 7:23 pm


Edhe pse luan nė filmin, i cili ka tė bėjė me nuset, "Bride Wars", aktorja Anne Hathaway i urren dasmat.

Aktorja, e cila sė fundmi ėshtė ndarė nga, tashmė ish-i fejuari i saj, Raffaello Follieri, pasi qė ky i fundit ishte arrestuar pėr mashtrim, thotė se dasmat asnjėherė nuk kanė qenė gjėja e preferuar e saj.

“Asnjėherė nuk mė kanė pėlqyer dasmat. Kurrė nuk kam menduar pėr martesė. Unė thjesht e dua njė burrė tė mirė”, ka thėnė Hathaway, e cila ėshtė paraqitur nė njė varg filmash tė cilat kanė tė bėjnė me dasma dhe martesa, pėrfshirė “Rachel Getting Married”, “The Princess Diaries 2: Royal Engagement” dhe sė fundmi nė filmin “Bride Wars”, ku luan krahas Kate Hudson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anne Hathaway urren dasmat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: