ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


me shum
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

.:: Forum ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kushtet e Perdorimit & Lajmerime

Nė kėtė forum ne do tju lajmėrojmė pėr tė gjitha te rejat nga forumi, dhe ēdo gjė qė do tė bėhet me forum sė pari do jeni tė lajmruam apo do bėjmė sondazhe pėr tė parė se jeni dakord me ndryshimet apo jo. Gjithashtu kėtu janė rregullat tė cilave secili antar duhet tju pėrmbahet
1313Sat Nov 12, 2011 6:58 am
snowlin42 Way Current information: Angels step runway during Victoria's Mystery Way Clearly show.
 

..:: INFORMATIKA ::..

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė Rejat e Teknologjis

Lajmete Portalit tė gjitha do te jenė kėtu, nėse keni deshir te bėni njėpostim dhe aj postim te paraqitet ne portal atėher bėjėni kėtu, kėtu dote ket shum lajme nga bota e informatikės dhe teknologjisė, si dhegjitha tė fundit te internetit dhe zbulimeve te reja. Por kujdespostimi shkon automatikisht ne faqen e pare te portalit tone, keshtu qenese beni hajgare apo talli me ndonjė postim ne do tė detyrohemi qe teju largojmė nga forumi prandaj ju lutemi keni kujdes maksimal.
537538Sat Oct 29, 2011 6:18 am
Swinderman NBA Cancels All Games Through Nov. 30
Asnjė mesazh i ri

Exploits

Shfrytezuesit/ Birucat apo mė mirė tju thojmė Exploits, gjithcfare ka tė bėj me kėtėtem do te gjėni nė kėtė forum, dhe mund tė postoni ato. Kėtu ka shumexploit tė ndryshem, dhe mė te fundit, gjithashtu ato qė janė tepostuame kėtu punojn 100% vetem duhet gjetur menyra si ti perdorur ato.Gjithashtu edhe nė kėtė forum do te gjeni buricat apo bugs te webfaqeve apo scripteve.
4949Wed Nov 09, 2011 6:56 am
Angela Amy Children's stations the woman's internal rock and roll girl along with leather-based coat as well as dark ankle joint footwear.
Asnjė mesazh i ri

WareZ

Nekete sekcion mund te gjeni te gjitha warez! Do te jet nje mixprogramesh, filma, albume, dhe te gjitha falas, nuk ju nevoitetkurrfare license apo diēka qe duhet te paguani ju! Keto programeraportohen edhe ne web faqet e ndryshme internacionale per WareZ dhe dote kemi edhe shume vizita nga te gjitha bota! Kurse Nen Forumet tjerakane rregulla tjera!
3941Sat Oct 29, 2011 4:37 am
youshiyinianla Cardinals stun Texas, force World Series to Game 7
Asnjė mesazh i ri

Hacking & Security

Nėforumin tonė Security do tė gjėni dhe mund tė postoni shumė gjėrainteresante dhe mjaft tė vlefshme, muund tė bėni postimet tuaja pėrsiguriminin e kompjuterit tuaj, mund te tregoni lajmet e fundit rrėthbotes sė Security, te bashkebisedojmė pėr kėtė, dhe mund te gjenimjetet e nevoitura pėr security, po ashtu kėtu mund te gjėni edhelicensat e shum programeve te cilat paguhen, e ne ju mundesojmė qė atoti celni falas.
3941Tue Nov 01, 2011 5:32 am
kuaiguonianlo GOP presidential candidates share foreign policy strategy
Asnjė mesazh i ri

Tutorials & Mesime


Kėtudo tė gjėni eBooks nė Lidhje me Temat: * Cryptography * Database IP andNetworking * Magazines * Misc Crap * Operating Systems * Piracy *Programming * Security * Software * Webdesign and Graphics * WebServers Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qedo tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tėvlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet staffi i KiNg-RaP apo nga vet antaret tė cilet kontribojne pėr te gjithė Shqiptarėt
9296Fri Jan 06, 2012 12:57 pm
anylove Wisconsin's Ball: Projection as third-rounder kept me in school
Asnjė mesazh i ri

Sisteme Operatime (OS)

Nėkėtė forum do tė gjėni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edheti shkarkoni ato, mund tė bėni biseda apo debate rreth tyre. Do tegjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumė eshumė sisteme operuase tjera. Mund te bėni postimet e drajverave(drivers) pėr sisteme te ndryshme, tė ndihmojm njėni tjetrin tė shkojmpėrtej sistemit tė zakonshem Windows, tė kalojme kufite e tyre.Gjithcka nė kėtė forum.
3436Tue Nov 08, 2011 4:13 am
yidiandiana Sharon Bialek accuses Cain of "sexually inappropriate" behavior
Asnjė mesazh i ri

TV / Telefonia

Kėtudo tė gjeni Tools nė Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary -Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhegjithcka mbi TV
1515Sun Jun 15, 2008 3:20 am
El-Fuego Largoj mushkonjat me nokia 6600
Asnjė mesazh i ri

Pyetini Ekspertet

Pėr ēdo problem qe mund tė hasni nė pc tuaj, pėr ēdo kėshillė nga ekspertėt tanė mos nguroni tė shkruani
33Mon Jun 30, 2008 9:01 pm
kanuni nje pyetje : kush mundet mem tregu
Asnjė mesazh i ri

SMS Falas

SMS Falas ofruar nga bordi forumit pėr Anėtarėt mė shėmbullor
811Thu Aug 26, 2010 4:22 am
avanturisti SMS Falas - Gratis SMS!
Asnjė mesazh i ri

Apple: Mac, iPod, iPhone

Perdoruesit e Mac Os X dhe te gjithe botes Apple dhe produktet e saj. iPod dhe tenologjia me e fundit e telefonave iPhone
00
Asnjė mesazh i ri

Linux: Me hapin e Pinguinit

Kushtuar Shpėrndarjeve tė Linux dhe paketave qė ai pėrbehet si dhe problemet e hasura gjatė rruges.
00
Asnjė mesazh i ri

Programe

Programe

6868Thu Jul 03, 2008 10:45 am
Xhebraili WinAVI 7.1 Version
 

.:: Pėr Dizajnera ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Design

Nėforumin e Deizajnėve te KiNg-RaP mund tė gjeni dhe mund te postonishumė gjera interesante qe kan te bėjnė me dizajn, si template pervbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop edhe shumė e shumė gjera tjera qė kan tė bjene me dizajn. Perpos mos tepostoni programe pėr dizajn,Poashtu Mund Te Postoni Dizajne Pėr ForuminDhe Portalin e KiNg-RaP
44Sat Jun 14, 2008 1:01 am
kanuni Kerkesat e Juaja per Design Programe
Asnjė mesazh i ri

Templates

ėKėtė Tem Ju Lutemi Postoni Gjith Templatet / Paraqitjet Pėr Scripte /Software Tė Ndryshme Siq Jan P.s ( vBullnet ) , ( PHPnuke ) , ( PHPbb ), ( Ipb ) Etj Etj.

11Sat Jan 03, 2009 9:54 pm
aV-1 Kerkes per templates per vBullnet
Asnjė mesazh i ri

Programe Pėr Web Design

ema Pėr Programe Web Design.

99Sat Jun 14, 2008 2:02 am
kanuni Corel Paint Shop Pro X2
Asnjė mesazh i ri

Web Development

ėtu Mundė Tė Gjeni Gjithēka Rreh Web-av.

77Sat Jun 21, 2008 2:49 pm
kanuni SCRIPT]Shto Faqen Hacking-Team.Ch Si Faqe Startuese
 

.:: нα¢кιиg---тєαм ѕнєявιмєт ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

нα¢кιиg---тєαм Fяєє OfєRta

Neforumin KiNg-RaP - Free Oferta do te jen te gjitha ofertat temundesuar antareve tone, te mundesuara nga staffi i KiNg-RaP apoedhe nga vet antaret tane. Ketu gjinden shum oferta si Wrb Hosting,Domain Name, hapesira te caktuara online, sms falas, thirrje falas...dhe shume e shume gjera tjera te reja dhe te pa para
99Sat Jun 21, 2008 3:01 pm
kanuni OferT per Alert Box
Asnjė mesazh i ri

Shopping / Pazar

Shopping/ Pazar, forumin e blerjes / shitjes qe mund te behet permes KinG-RaP do te keni mundesi te bleni dhe te shitni gjerat tuajaonline, apo ti dergon ato shpallje ne kete forum i cili eshte special irezervuar per kete gje. Ju lutem vetem qe te jeni sa me korrekt dhe tedrejt ne keto gjera.Ne forumin tone
11Mon Jun 30, 2008 12:37 am
kanuni Shes Nokia N95
 

.:: Shkencat Natyrore ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Matematik

Matematikashpeshherė quhet mbretėreshė e shkencave. Ajo merret me studimin eraporteve sasiore dhe cilėsore tė objekteve konkrete dhe abstrakte, sidhe me studimin e formave hapėsinore. Sipas Burbakistėve (NicolasBourbaki) ajo ėshtė shkencė qė studjon relacionet dhe nė thelbin e sajėshtė kuptimi i numrit. Matematika ėshtė shkencė deduktive d.m.thpėrfundimet e saj janė tė pėrgjithshme dhe tė sakta.
44Sun Feb 08, 2015 2:10 pm
arditerzan Pyetje nga matematika
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia

Gjeografia(nga greq. γη / γαια, gi / gea - tokė, dhe γραφειν, grafin - shkruaj,(pėr) shkrim) ėshtė shkenca qė studion, pėrshkruan, sqaron dhe eriparaqet tokėn nė pamjet e saj fizike, si edhe hapėsirėn, mjedisin dhevendin e jetesės , ndėrveprimin dhe pasojat e organizmave, gjallesavetė sipėrfaqes sė saj. Pra, ajo studion trojet, qofshin ato natyrore aponjerzore, dhe ecuritė (proėeset) qėi ndikojnė ato, si dhe pse atondryshojnė me kalimin e kohės, dhe si ato ndryshojnė nė hapėsir
11Fri Jun 13, 2008 8:44 pm
Xhebraili ..:: KoSoVA ::..
Asnjė mesazh i ri

Biologjia

Biologjia(nga greq. βίος, vios - jetė, dhe λόγος, logos - fjalė, mėsim, dije)ėshtė degė e shkencės qė merret me studimin e jetės. Ajo studionveėoritė fizike dhe sjelljen e organizmave, klasifikimin e tyre,prejardhjen dhe zhvillimin e llojeve (specieve) dhe ndėrveprimin qėkanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
11Fri Jun 13, 2008 8:54 pm
Xhebraili Biologjia: Lajmet e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fizike & Kimi

Fizikaėshtė shkenca e cila studion ligjet themelore tė gjithėsisė duke iureferuar lėndės dhe energjisė - si dhe bashkėveprimit midis tyre - prejtė cilave gjithėsia pėrbėhet. Fizikė ėshtė shkenca nėpėrmjet sė cilėsnjerėzit pėrpiqen tė shpjegojnė dukuritė natyrore. Kimia ėshtė shkencaose me saktė ajo e degė e shkencave natyrore qė merret me studimin endėrtimit dhe vetive tė materiės dhe transformimeve tė saj. ėshtėstudimi i vetive dhe strukturės sė atomeve (duke pėrfshirė dhe izotopete tyre tė qėndrueshėm apo radioaktive), tė pėrbėrjeve dhe molekulave,tė pėrzierjeve dhe tė tretėsirave, si elemente bazė tė natyrės dhe sesi ato kombinohen pėr tė formuar stadet e ndryshme tė materies qė naformojnė nė dhe ēdo gjė qė na rrethon.
11Fri Jun 13, 2008 8:55 pm
Xhebraili Shirat dhe Bora Artificiale
Asnjė mesazh i ri

Shkencat tjera Natyrore

Gjithcka rreth shkencave tjera natyrore.
33Sat Jun 21, 2008 3:07 pm
kanuni Truri funksionon vetem 10 % te tij ?
 

.:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni vetėn410Fri Jun 20, 2008 12:20 am
Musafir  _-_-_-_..:: XhEbRaIlI ::.._-_-_-_
Asnjė mesazh i ri

Romanca

Ju ftojmė tė shprehni ndenjat pa kurrfarė hezitimi, pasi dashuria ėshtė sentimenti mė i fortė njerėzor
00
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare

Diskutonimbi historinė tone duke sėrvirur fakte historike qė mund ti sillni ngalibra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan nje pjesė tėhistorise.
3737Sat Jul 12, 2008 3:12 am
kanuni Historia Shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Albanologjia,historiku i shqipės, studimė shkencore qė hedhin dritė mbiorigjinalitetin e gjuhės sonė. Jane te mirepritura studimet mbidialektet e shqipės dhe evoluimin e saj ne kohė.
11Mon Jun 30, 2008 12:42 am
kanuni Nje zberthim etimologjik i fjaleve greke!
Asnjė mesazh i ri

Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptar nė mergim te publikojne pjesė nga jeta dhe vepra e tyre.
22Mon Jun 30, 2008 1:07 am
kanuni Arti dhe Kultura Paganizmi
Asnjė mesazh i ri

Faqja juaj

Kėtumund tė reklamoni faqen tonė, por vetėm nėse i permbani rregullave. Julutem qe mos tė reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
23Sun Jul 20, 2008 4:21 pm
kanuni BURIMI   E BESMIRI DUKE FOL PER  PIDH A
Asnjė mesazh i ri

Talk your Language

Thereare 5 languages in witch you can talk free :) Qua ci sono 5 lingua inquali potete parlare liberamente. Ketu jane 5 gjuhet te cilat antaretqe vin nga shtete e huaja dhe nuk din gjuhen tone, mund te flasin dhete diskutojne ne gjuhet e tyre pa penguar ne forumet tjera.
00
Asnjė mesazh i ri

Pėrshendetje dhe Urime

Pėrshendesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash gėzimesh
22Mon Jun 30, 2008 9:26 pm
kanuni pershendes    kosoven dhe  i uroj  fat   ne qeveri
Asnjė mesazh i ri

Studentėt Shqiptarė

StudentetShqiptare nga e gjithe Bota i gjeni nė kėtė nėnforum dhe mund tikontaktoni per t'u njohur dhe pėr tė ndihmuar njeri-tjetrin.
00
Asnjė mesazh i ri

Diaspora shqiptare

Kontaktoni shqipetaret e tjere neper bote. Dhe shoqeria virtuale qe keni me ta.
00
Asnjė mesazh i ri

Tema shoqėrore

Tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes
44Sat Jun 21, 2008 3:12 pm
kanuni Droga.............
Asnjė mesazh i ri

Tė ndihmojmė njėri-tjetrin

Mundt'i drejtoheni njėri-tjetrit pėr ndihmė, kėrkesa dhe ēdo gjė tjetėrēfarė ju e shihni tė arsyeshme.Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė.
00
 

.:: Leksione dhe Guida ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuhaprogramuese ėshtė njė vegėl informatike e pėrpiluar nga operacionetmatematikore qė shėrben pėr tė shkruar domene tė cilat pėrcillen nėveglat (makinat vizuale konvertuese) pėr tė fituar kode nė gjuhėn emakinės. Pėrndryshe gjuha programuese ėshtė njė gjuhė e shkruar e cilanuk flitet dhe qė pėrmban njė bashkėsi tė rregullave e qė shėrben sivegėl pėr komunikimin nė mes tė programuesėve, zhvilluesve dhe makinaveintelegjentė (zakonisht komjuteri) apo gjėsendi qė ėshtė nė gjendje tėkuptojė atė gjuhė. Me ndihmėn e tyrė pėrpilohen vegla dhe programeinformatike mė tė zhvilluara qė luhen nga veglat elektronike tėdirigjuara nga mikroprocesorėt.
88Wed Jun 18, 2008 4:03 am
El-Fuego Dream Light Photo Editor
Asnjė mesazh i ri

Leksione ne Photoshop CS

Leksione dhe truke nga mė tė larmishmit pėr artin e tė vizatuarit.Ju mjaftoj kėto shkrime pėr tu bėre ekspert nė pak kohe.
22Tue Jun 17, 2008 5:26 pm
Xhebraili 1000 Photoshop Tricks
Asnjė mesazh i ri

Video Tutoriale & Leksione tė tjera

Gjithe larmia tjeter do te gjendet ketu, si dhe shume leksione me video te krijuara vecenerisht per ju nga stafi jonė.
33Tue Jun 17, 2008 5:31 pm
Xhebraili Video Tuto per Photoshop
Asnjė mesazh i ri

Kėrkesat Tuaja

Pėr ēdo logo, avantar, firmė qė keni nevoj referohuni kėtu eksperteve tanė
34Sun Jan 24, 2010 3:21 pm
bessi [Kerkese]Kėrkoi njė serial..
Asnjė mesazh i ri

Open Source

OpenSource do ti dedikohet "burimit tė hapur" qė nėnkupton atė ēfarė ėshtėe lire pėr tu pėrdorur dhe modifikuar. License GPL. "Falas" hmm, elirė.
Nėnforume: Nuke-Evolution, phpbb Forum

00
 

.:: Hapėsira Muzikore ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Nėforumin tonė Muzika mund tė bisedoni tė bėni debate rreth muzikes, tėshprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, tebisedoni per kangtaret kėngėt e tyre, te postoni dhe tė gjeni shumtekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe tė shperndani MP3apo kėngė nė formate tjera tė Audio.
2626Fri Sep 18, 2009 12:21 am
arben-vr Mafia - Gishtin e Kom Fakt
Asnjė mesazh i ri

Muzika e Huaj

Diskutime dhe informacione nga rryma tė ndryshme muzikore botėrore. Gjitashtu mund tė postoni muzik tė huaj kėtu.
33Fri Jun 20, 2008 12:08 am
kanuni mesazhit: Usher - Here I Stand (Album2008)
Asnjė mesazh i ri

Muzik(Video)

Kėtu mundeni tė postoni video muzikore tė ndryshme
77Fri Sep 18, 2009 1:32 pm
arben-vr Mafia - Gishtin e Kom Fakt
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngės

kėtu mund tė postoni tekste kėngėsh tė ndryshme si ato shqipe dhe tė huaj
117284Fri Aug 06, 2010 9:32 pm
smoky Wnc - Sofra e Perendimit
Asnjė mesazh i ri

Kėrkesa Muzikore

Kėtu ju si anėtar i forumit mundeni tė kėrkoni Muziken tuaj te preferuar dhe ekspertet per ket lami do tju ndihmojn ta gjeni
22Fri Aug 06, 2010 9:34 pm
smoky WNC SOFRA E PREDENDIMIT
 

.:: Kultura ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Galeria Fotografike

Fotografinga trevat Shqiptare, qytete tė ndryshėm dhe nga mbarė bota. Foto Gosipkėngetarė Shqiptar dhe te huaj. Dhe Album pėr Anėtarėt.
Nėnforume: Albumi Shqiptar Albumi Anėtarėve


6113Sat Jun 21, 2008 4:46 pm
kanuni Foto te qiljetes
Asnjė mesazh i ri

Kultura Kombėtare & Boterore

Diskutime rreth historis Shqiptare, historia e gjuhės Shqipe,tė apasionuarit e letėrsisė
Nėnforume: Historia Shqiptare Historia Boterore Elita kombėtare

00
Asnjė mesazh i ri

V.I.P News

Kėtu postoni ato tema qe kanė tė bėjnė me VIP-atdhe te rejat nga ata. Gjithnje risi Nga King-RaP.Tk

473474Tue Nov 10, 2009 5:02 pm
kanuni Joss Stone dėshiron tė hapė studio
 

.:: Kendi Sportivė ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithesi mbi sportet nė Shqipėri dhe te huaj, jetėn e arritjet e sportisteve shqiptarė dhe tė huaj.
277277Tue Nov 10, 2009 5:16 pm
kanuni Wright: Titulli nė duart e Chelseat
Asnjė mesazh i ri

Futbolli botėror

Diskutoni mbi ndeshjet e futbollit neper bote
1818Wed Jul 09, 2008 3:16 am
Musafir  FC InterMilan
Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Sporti Shqiptar ndeshjet e ndryshme dhe aktivitet e tjera sportive
2222Sat Jul 12, 2008 2:57 am
kanuni Foto te Klubeve Kosovar
Asnjė mesazh i ri

Sportet nėpėr botė

Sportet nėpėr botė
11Thu Jun 12, 2008 2:49 am
drini-89 Kush mendoni se ka me fitu Kampionatin Evropian 2008 ?
 

.:: Argėtim & zbavitje ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Bisedoni per lojrat e ndryshem te kompjuterit, qitni/merrni lojra, ndihmoni njeri tjetrit...
4445Sun Dec 13, 2009 1:29 pm
geti a ka mundsi mem ndihmu qikush per  ket problem
Asnjė mesazh i ri

Argetime


Nė kėtė forum mund tė argetoheni dhe zbaviteni mė shumė gjėra tė ndryshme. Humore, video qesharake, dhe shumė e shumė gjera tjera argetuase.
2424Sat Jun 14, 2008 1:09 am
Xhebraili Shkronja e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma / Movies

Nėkėtė forum mund tė bėni debate tė diskutoni per filmat dhe videoklipet. Mund tė bisedoni edhe pėr aktoret, tė jepni apo tė gjėni shuminformacione mbi filmat, tė na anticiponi ndonje film te ri dhe tė natregoni mė shume pėr tė. Gjithashtu mund edhe tė shperndani filma nėforumatet Video tė ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
11Thu Jun 12, 2008 2:46 am
drini-89 The Trews - No Time For Later (2008)
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Dėshironi qė kuriozitetet qė njihni ti bėni tė njohura nga ēdo kush.Postojini kėtu,nė kėtė mėnyrė zgjerojmė mė shumė horizontin.
77Sun Jun 15, 2008 12:39 pm
kanuni Pilotėt i zė gjumi gjatė fluturimit
 

.:: Projekti ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė kaluara


Arkivi i Forumit KING-RAP
11Sun Jun 15, 2008 12:33 pm
kanuni Deepfreezeserver
Asnjė mesazh i ri

Kėrkesa dhe Oferta

Nėse keni kėrkesa pėr reklama apo oferta tė ndryshme pėr tė bėrė, mund tė pėdorni kėtė Forum.
00
Asnjė mesazh i ri

Vėrejtje dhe Kėshilla

Nė kėtė nėnforum jeni tė lutur tė shprehni sygjerimet,ankesat,dhe pakėnaqėsitė qė keni ndaj stafit sė forumit dhe anėtarėve.
11Sun Jun 15, 2008 12:31 pm
kanuni KOMPLIMENTE
 

.:: Forum i Lire ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Kush foli ēka foli pėr kend ?
00
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

Jeni tė lirė tė shkruani pa limite pėr ēfarėdo teme...dhe pėrmbaitje...
11Thu Jun 12, 2008 2:43 am
drini-89 Hajde e Bojm Chit-Chat qetu..!
Asnjė mesazh i ri

Pa Censure

ėshillohetpėr njė moshė tė rritur (+ 18 vjeē). Pėr tė futur nė kėtė zonė ju duhetnjė fjalėkalim. Si mendoni sikur tė pėrdorni njė herė fjalėn: zonekuqe
910Wed Jul 09, 2008 11:28 pm
drini-89 Qka dini Per sex-in
 

.:: Rubrikat ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bukuri&Estetike

jithcka qė ka tė bėjė me bukurine e njeriut. Modelet mė tė reja dhe mė moderrne pėr sa i pėrket estetikes dhe shumė tė tjera.


11Thu Jun 12, 2008 2:41 am
drini-89 A Janė Dietat Zgjedhja E Duhur Per Dobesim ??
Asnjė mesazh i ri

Votime dhe sondazhe

Nėsekeni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e anetareve tanė, kėtumund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nėsondazhet e dikujt tjetėr.


00
Asnjė mesazh i ri

Tema e shtypit tė ditės

Reagimettuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njėartikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė.
33Sun Jun 15, 2008 12:23 pm
kanuni Rajon....,,,
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Recetagatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tėvecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhekuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.
33Sun Jun 15, 2008 12:19 pm
kanuni Hoshaf Me Fiq Te Thate
 

.:: Shkenca ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeta dhe Shkenca

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.
11Thu Jun 12, 2008 2:40 am
drini-89 Vetura me krahė - AirCar
Asnjė mesazh i ri

Psikologji-Sociologji

Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kėrkojme pergjigje.
22Thu Jun 12, 2008 2:38 am
drini-89 Vetėdija..!
Asnjė mesazh i ri

Konsulencė Biznesi

Jupėrgjigjemi problemeve tuaja nė lidhje me menaxhimin e biznesit tuaj.Ofrojmė konsulencė private pėr administrimin efiēent dhe efikas tėkontabilitetit tuaj
00
Asnjė mesazh i ri

Trupi & Shėndeti

Kėshillat e mjekėve per nje trup te shendosh ne mendje te shendosh.
33Sun Jun 15, 2008 12:15 pm
kanuni Duhani - Jo Jetes, Po Vdekjes!
 

.:: Chat Programe ::.

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Paltalk22Sun Jun 15, 2008 12:13 pm
kanuni Paltalk Color 7.05
Asnjė mesazh i ri

Yahoo1919Mon Jul 07, 2008 4:00 am
kanuni links per yahoo crack Y!booters tool's mass iggy
Asnjė mesazh i ri

Skype2020Mon Jul 07, 2008 3:46 am
kanuni PALTALK )Nicka me Ngjyr
Asnjė mesazh i ri

MiRc

mIRC - Gjithqka Per MiRc Ktu
33Sat Jun 14, 2008 12:14 am
Xhebraili Komandat per irc
Asnjė mesazh i ri

MSN Messenger

Gjithqka Rreth Msn Toriale Programe Etj postoni kėtu
2526Tue Jul 15, 2008 12:51 am
Musafir  Prog. per me qu qka doni me msn
Asnjė mesazh i ri

MSN programe tjera

Ketru vendoseni gjitha msn software qe nuk kajn lidhje me msn kjo do te thot qe jan p.sh Patch cracks etc... qe nuk kajn lidhje me companin e messengerit
1616Mon Jul 07, 2008 4:08 am
kanuni Ndihmė] - kush mundet te me ndihmoj
Asnjė mesazh i ri

MSN Tips & Tricks

Ketu bisedohet mbi Tips dhe Trika per MSN Messenger, nese jeni scriptues i msn ateher inkuadrohu ketu.
3636Mon Jul 07, 2008 4:28 am
kanuni per nudge me qu shum
Asnjė mesazh i ri

Pytje & Pėrgjigje

pytje dhe pergjigje, ketu mundeni te pyteni nese keni probleme msn messenger. vetem pytje dhe pergjijge ne ket tem ju lutem.
23Tue Sep 30, 2008 5:53 am
Musafir  Pytje] - Si me be tema ngjiste neper foruma free
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2483 artikuj
Forumi ka 300 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri arditerzan
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 104 mė Tue Mar 02, 2010 9:15 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur