ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi   Thu Jul 10, 2008 1:48 pm

TЛ DIELЛN NЛ PODGORICЛ U MBAJT KAMPIONATI I MALIT TЛ ZI NЛ KARATE PЛR FATOSA, PIONIERЛ DHE SHPRESA

Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi

Me medaljet e fituara nл kлtл kampionat, numri i kampionлve tл KK "Albulena" nл nivel shtetлror лshtл rritur nл njлzet, prej tл cilлve 14 nл karate dhe gjashtл nл gju gjucu.

Tл dielлn nл Podgoricл u mbajt Kampionati i Malit tл Zi nл Karate pлr fatosa, pionierл dhe shpresa nл kata dhe pлr pionierл dhe shpresa nл lufta ekipore.
Klubi i Karatesл "Albulena" mori pjesл nл kлtл kampionat me 23 garues dhe arriti tл fitojл nлntл medalje tл arta. Me medaljet e fituara nл kлtл kampionat, numri i kampionлve tл KK "Albulena" nл nivel shtetлror лshtл rritur nл njлzet, prej tл cilлve 14 nл karate dhe gjashtл nл gju gjucu.
Kampion i Malit tл Zi nл kata ekipore pлr pionierл tл vjetлr u shpall ekipi nл pлrbлrje Ardit Astafoviq, Emir Mustafiq dhe Driton Bajramoviq, kurse nл lufta ekipore kampion u shpall ekipi i pлrbлrл nga Ardit Astafoviq, Emir Mustafiq dhe Pashko Gjonoviq.
Kampion i Malit tл Zi u shpall po ashtu edhe ekipi i shpresave nл lufta, nл pлrbлrje Xheneta Vuзiq, Arta Llazoriq dhe Aldina Kaleziq.
Sipas trajnerit tл KK "Albulena", Agron Ujkashi, rezultatet mл tл mira gjatл kлtij viti nga garuesit e tij i arritлn Ardit Astafoviq, kampion i trefishtл i Malit tл Zi (nл lufta individuale dhe ekipore, si dhe kata ekipore) dhe Xheneta Vuзiq, po ashtu kampione e trefishtл e Malit tл Zi (nл lufta individuale pлr shpresa dhe kadetл, si dhe nл lufta ekipore pлr shpresa).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albulena", nėntė kampionė tė Malit tė Zi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: