ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike   Thu Jul 10, 2008 1:44 pm

PĖRFAQĖSUESJA E MALIT TĖ ZI ZHVILLOI NĖ ULQIN FAZĖN E PARĖ TĖ PĖRGATITJEVE PĖR KAMPIONATIN BALLKANIK NĖ GJU GJU CU


Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike

Sipas trajnerit tė Pėrfaqėsueses sė Malit tė Zi, Agron Ujkashi, njėkohėsisht trajner i Klubit tė Gju Gju Cu-sė "Albulena", i rizgjedhur nė kėtė post vetėm dy javė mė parė nga Federata e Gju Gju Cu-sė sė Malit tė Zi, kėto pėrgatitje ishin nė radhė tė parė njė sistem seminari duke qenė se nuk ėshtė punuar nė pėrgatitjet e pėrgjithshme fizike, por nė aspektin teknik dhe taktik.

Pėrfaqėsuesja e Malit tė Zi nė Gju Gju Cu zhvilloi nga data 15-20 e kėtij muaji nė Ulqin fazėn e parė tė pėrgatitjeve pėr Kampionatin Ballkanik, i cili do tė mbahet nė muajin shtator nė Novi Sad.
Rreth 65 garues i zhvilluan pėrgatitjet nėn udhėheqjen e trajnerėve tė Pėrfaqėsueses sė Malit tė Zi, Sreten Kipa, Agron Ujkashi dhe Millosh Ashanin.
Nė pėrgatitje ka marrė pjesė edhe trajneri i Pėrfaqėsueses sė Italisė dhe njė garues i Pėrfaqėsueses italiane.
Sipas trajnerit tė Pėrfaqėsueses sė Malit tė Zi, Agron Ujkashi, njėkohėsisht trajner i Klubit tė Gju Gju Cu-sė "Albulena", i rizgjedhur nė postin e trajnerit tė Malit tė Zi vetėm dy javė mė parė nga Federata e Gju Gju Cu-sė sė Malit tė Zi, kėto pėrgatitje ishin nė radhė tė parė njė sistem seminari duke qenė se nuk ėshtė punuar nė pėrgatitjet e pėrgjithshme fizike, por nė aspektin teknik dhe taktik.
Nė mesin e garuesve tė Malit tė Zi nė pėrgatitje kanė marrė pjesė 10 garues tė Klubit tė Gju Gju Cu-sė "Albulena" tė cilat do tė mbrojnė ngjyrat e Malit tė Zi nė Kampionatin Ballkanik. Gjashtė prej tyre janė kampionė tė Malit tė Zi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Testim i pėrgatitjes teknike dhe taktike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: