Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Chatzl10
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

Gallery
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Empty
SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
Xhebraili
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
vissari
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
El-Fuego
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
drini-89
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
RiRi
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
dj-baba
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
dosti
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
king
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
miri
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_lcapSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Voting_barSupernova – seri e re e celularėve nga Nokia Vote_rcap 
Keywords
Meda Gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


 

 Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
Xhebraili


Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 35
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Empty
MesazhTitulli: Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia   Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 6:17 pm

Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia F.0630020209228_m

Nokia ka paralajmėruar katėr celularė tė ri nė serinė 7, tė njohur edhe pėr emėrtimin 'fashion'. Modelet e reja janė emėruar Supernova, derisa dallohen pėr ngjyrat e gjalla dhe dizajnin modern.
Prodhuesi finlandez serinė Supernova e ka menduar mė shumė si dekor mode sesa si njė pajisje tė avancuar e telekomunikacionit pėr tė cilėn gjė dėshmon edhe fakti se bėhet fjalė pėr telefona tė gjeneratės sė dytė (2G) tė cilėt janė nė gjendje tė bartin dhėna vetėm me protokollin EDGE.
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Nokia7210
Paraqitjen e katėr modeleve do ta fillojmė me 7210 i cili nė shtėpizėn e tij me ngjyra tė gjalla ofron komunikim GSM nė tri frekuenca (900/1.800/1.900), kamerė me rezolucion prej dy megapikselash dhe radio FM. Nė veēanti ėshtė theksuar mundėsia e pėrdorimit tė telefonit pėr dėgjim tė muzikės, prandaj i ėshtė shtuar edhe qasja me kartela microSD nė tė cilat do tė duhej tė ruhej muzika. Celulari do tė duhej tė gjendej nė shitje nė tremujorin e tretė tė vitit 2008 me ēmim prej 120 eurosh.
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Nokia7310
Modeli i radhės i paraqitur, 7310, ėshtė shumė i ngjashėm me paraardhėsin e tij. Dallimet e vetme janė mbėshtetjet pėr shtėpizat Xpress On dhe dalja TV me anė tė sė cilės mund tė shfaqen fotografitė dhe videoklipet e shkurtra edhe nė televizorė. Ēmimi i kėtij modeli do tė jetė 155 euro.
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Nokia7510
Nokia 7510 ėshtė model me kapak dhe tani pėr tani ėshtė i vetmi i kėtij lloji nė serinė Supernova. Kjo njėkohėsisht edhe gjėja e vetme qė e dallon nga modeli 7310 me tė cilin ndanė absolutisht tė gjitha specifikat. Edhe ky telefon pritet tė dal nė shitje pėr disa muaj me ēmim prej 180 eurosh
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia Nokia7610
Nė fund kemi edhe Nokian 7610 e cila emrin e ka huazuar nga njė model i vjetėr dhe shumė i popullarizuar rrėshqitės. Nokia e re 7610 mu pėr kėtė duhet tė shkruhet me prapashtesėn Supernova pėr shkak tė veēimit sepse edhe 7610 Supernova ėshtė celular rrėshqitės. Pėr dallim nga modelet 7510 e 7310 ai ka kamerė mė tė fuqishme, me rezolucion prej 3.2 megapikselash. Dalja e tij nė treg pritet tė jetė nė fund nė tremujorin e tretė tė kėtij viti me ēmim prej 225 eurosh.

Tė gjithė celularėt e Supernovas kanė rezolucion tė ekranit prej 240 x 320 pikselash dhe shumica e tyre shfaqin 16 milionė ngjyra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kosova.li
 
Supernova – seri e re e celularėve nga Nokia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nokia vs. iPhone - Nokia kthen goditjen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: