ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Qysh me fitu pare 1000 % funksionon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
El-FuegoNumri i postimeve : 159
Join date : 12/06/2008
Age : 105
Location : Peja Morder City

MesazhTitulli: Qysh me fitu pare 1000 % funksionon   Sat Jun 14, 2008 3:35 am

Qe 1 trik per me fitu pare edhe punon 100 %

1 . Hyni ketu dhe regjistronu

pra ja jepni te dhanat qe ti lyp2.kur regjistroni jau qet qeta
3.me pas shkoni tek SURF ADS dhe jau qet 11 websitet qe munesh me i qel dhe duhet mi qel edhe pret 30 sec edhe per 1 web i ki 1 cent amo ja rekomandon psh 20 vetav i merr 2 euro munesh edhe me perdor prxty pra per 20 dit i merr 2.00 dollar amo ti munesh me ja rekomandu 20 vetav edhe qdo dit i merr ka 2 dollar
ja si jau qet webet :4.duhet te pritni patjeter 30 sekonda kur e qelni webin se nuk jau njeh bone e qelni edhe nuk pritni5.kur ti boni do pare psh 10-100 euro muni mi qit ne pay pal edhe me pay pal munesh me ble qka dush

t'sigurt e kini qe bon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qysh me fitu pare 1000 % funksionon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tutorials & Mesime-
Kėrce tek: