ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Apple po zien diēka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Apple po zien diēka   Sun Jan 24, 2010 2:31 pm


Apple po zien diēka
Apple ka konfirmuar konferencėn pėr gazetarė nė tė cilėn do tė paraqitet “krijimi i tyre i fundit".
Gazetarėt e pėrzgjedhur kanė pranuar ftesė nga Apple pėr konferencėn e pėrcaktuar pėr 27 janar. Kėtė konferencė kompania planifikon ta mbajė nė San Francisco tė SHBA-ve.

Nga ftesa me titull "Come see our latest creation" mund tė konkludohet se Apple do tė paraqes produktin e vet tė fundit, e ndoshta edhe qė nuk ėshtė parė ndonjėherė mė parė. Njė numėr i madh njerėzish shpresojnė qė kompani do tė paraqes kompjuterin e vet tablet i cili ka ngritur pluhur tė madh mediatik kohėve tė fundit.

Nga specifikat e shumta tė kėsaj pajisje tė cilat e kanė vėrshuar internetin, ndoshta mė sė shumti kanė gjasa tė janė tė sakta ato tė cilat pėrmendin ekranin prej 10-inēėsh dhe versionin e modifikuar tė sistemit operativ tė iPhone.

Kandidatė tjerė pėr paraqitje nė konferencė janė sistemi operativ iPhone OS 4.0, dhe laptopėt MacBook me procesorėt Core i5 tė Intel, apo krejt diēka tjetėr. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Apple po zien diēka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: