ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime   Sun Jan 24, 2010 2:07 pm


Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime
Shfletuesi i internetit i dalė nga tabori i Mozillas ka arritur deri tek versioni 3.6, e me vete sjell shumė pėrmirėsime tė fshehura, mirėpo edhe disa qė pėrdoruesit do t’i dallojnė menjėherė.
Firefox qė njė kohė tė gjatė ėshtė shfletuesi i popullarizuar alternativ i cili po ia merr shfrytėzuesit e Internet Explorer nė kėtė pjesė tė tregut. Versioni 3.6 ka pėrplot risi.

Firefoxi i ri tani ka njė komponent tė integruar pėr kontrollimin e versioneve tė shtojcave tė instaluara pėr kėtė shfletues dhe shkarkimin automatik tė versioneve tė fundit; video klipet e caktuara nė formatin Ogg Vorbis nga tani e tutje mund tė shihen nė ekran tė plotė. Firefox i ri tani mund tė ndryshohet shumė lehtė nga pikėpamja vizuale me anė tė shtojcave 'Personas', e nė bazėn e tyre gjenden rreth 35.000.

Ndryshimet mė tė mėdha, siē e theksuam, nė shikim tė parė nuk dallohen, por pėrdoruesit do tė duhej t’i ofronin stabilitet, shpejtėsi dhe punė mė tė mirė tė shfletuesit.

Firefox 3.6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Firefox 3.6 me vete sjell shumė pėrmirėsime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: