ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm   Sun Dec 20, 2009 11:34 pm


Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm
Udhėheqėsi i njėsisė sė Microsoftit pėr teknologji mobile ka deklaruar se Windows Mobile 7 vjen vetėm nė fund tė vitit 2010.
Nė valėn e lajmeve tė kėqija pėr Windows Mobile 7 vjen edhe njė. Nė fakt, udhėheqėsi i njėsisė sė teknologjive mobile nė Britani tė Madhe Phil Moore, "ka pranuar” se versioni i radhės i Windows arrin vetėm nė fund tė vitit tė ardhshėm. Megjithatė, siē thotė Moore, Windows Mobile 7 vjen definitivisht dhe atė me pėrmirėsime pėr shfrytėzuesit afarist dhe konfiguracion tė ri tė pėrshtatur pėr udhėheqje me gishtėrinj.

Pėr datėn e paraqitjes sė Windows Mobile 7 po supozohet qė dy vite rresht. Sipas thashethemeve tė fundit, paraqitja e pritur, apo demonstrimi i mundėsive tė reja, do tė duhej tė jetė gjatė kongresit tė radhės Mobile World Congress nė muajin shkurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mobile Windows 7 nė fund tė vitit tė ardhshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: