ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Joss Stone dėshiron tė hapė studio

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Joss Stone dėshiron tė hapė studio   Tue Nov 10, 2009 5:02 pm


Joss Stone dėshiron tė hapė studio
Joss Stone ėndėrron qė njė ditė tė hapė njė studio incizuese, pėr t’iu ndihmuar kėngėtareve tė reja tė bėjnė muzikė pa pasur nevojė qė tė duken seksi.
23-vjeēarja nuk ėshtė e kėnaqur me kompaninė incizuese EMI, tė cilėt vazhdojnė ta shtyjnė lansimin e albumit tė saj tė katėrt “Colour Me Free!”.

Ata kėrkojnė nga kėngėtarja qė ta ndėrrojė i mazhin e saj nė njė “yll seksi tė muzikės pop”, pėrkundėr faktit qė ajo dėshiron tė pėrqendrohet te muzika e saj dhe jo te dukja.

Pėr kėtė arsye, Joss shpreson qė njė ditė tė themelojė njė kompani tė veten, ashtu qė tė mos ketė probleme me mėnyrėn se si duket por tė fokusohet vetėm te muzika, dhe njėkohėsisht t’u ndihmojė edhe kėngėtareve tjera qė tė kenė sukses pa marrė parasysh dukjen e tyre. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Joss Stone dėshiron tė hapė studio
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: