ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 “Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: “Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės   Tue Nov 10, 2009 4:58 pm


“Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės
Rihanna ka marrė edhe njė stimulim para rikthimit tė saj nė skenėn e muzikės, kėnga e saj ‘Umbrella’ ėshtė votuar mė e mira e dekadės nė njė sondazh tė ri.
21-vjeēarja ka thėnė se ajo ėshtė plot nerva derisa pėrgatitet tė paraqitet nė njė koncert nė Londėr tė hėnėn e ardhshme, i pari solo qė nga zėnka me ish-tė dashurin Chris Brown, qė frenoi karrierėn e saj.

Por, ylli i muzikės pop do tė jetė e kėnaqur tė dėgjojė se fansat britanik e kanė zgjedhur kėngėn dhe videon e hitit “Umbrella” si mė tė mirėn nė 10 vitet e fundit, duke mposhtur yjet si Britney Spears dhe Madonna.

Top 10 mė i votuar nga publiku britanik:

1. Rihanna feat. Jay-Z - Umbrella
2. t.a.T.u - All The Things She Said
3. Avril Lavigne - Sk8r Boi
4. Britney Spears - Everytime
5. Oasis - The Importance Of Being Earnest
6. Will Young - Leave Right Now
7. Katy Perry - Hot N Cold
8. Amy Winehouse - Back To Black
9. Madonna - Hung Up
10. Kylie Minogue - Can't Get You Out Of My Head.

king-rap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Umbrella” e Rihannas mė e mira e dekadės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: