Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Chatzl10
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

Gallery
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Empty
SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
Xhebraili
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
vissari
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
El-Fuego
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
drini-89
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
RiRi
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
dj-baba
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
dosti
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
king
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
miri
Laptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_lcapLaptop me dy ekrane nga Lenovo Voting_barLaptop me dy ekrane nga Lenovo Vote_rcap 
Keywords
Gashi Meda
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


 

 Laptop me dy ekrane nga Lenovo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

kanuni


Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

Laptop me dy ekrane nga Lenovo Empty
MesazhTitulli: Laptop me dy ekrane nga Lenovo   Laptop me dy ekrane nga Lenovo Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:59 pm

Laptop me dy ekrane nga Lenovo F.1224150756144_m

Laptop me dy ekrane nga Lenovo
Lenovo ka paraqitur laptopin me dy ekrane LCD, qė ėshtė njė gjė e rrallė nė botė kur bėhet fjalė pėr laptopėt.
Qėkur ka marrė pėrsipėr prodhimin e kompjuterėve nga IBM, Lenovo markėn tregtare ThinkPad e ka zgjeruar nė tė gjitha llojet e mundshme tė laptopėve, derisa IBM nė formė konzervative mbahej vetėm pėr laptopėt afarist.

Shembuj tė zgjerimit tė pėrmendur janė konkurrenti super i lehtė ndaj atij Air tė kompanisė Apple, modeli X300 si dhe njė seri jashtėzakonisht e fuqishme e kompjuterėve W700. Pikėrisht me kėta kompjuterė W700 Lenovo ka vendosur tė shkojė deri nė fund; bėhet fjalė pėr laptopin me dy ekrane.

Ėshtė e njohur qė profesionistėt, e veēanėrisht ata qė merren me grafikė, shpesh pėrdorin dy ekrane gjatė punės me kompjuter. Ekrani sekondar kryesisht shėrben pėr mbajtjen e mjeteve tė punės, derisa ai primar ėshtė sipėrfaqe e punės.

Laptop me dy ekrane nga Lenovo Lennov2
Pikėrisht njė sistem tė tillė ofron ThinkPad W700ds. Ekrani sekondar nxirret nga pjesa e prapme e kompjuterit dhe ka rezolucion prej 768 x 1.280 piksela. Monitori primar me diagonale ėshtė prej 17 inēėsh dhe rezolucion 1.920 x 1.200 piksela.

Laptopi pėrmban procesor Intel Core 2 Quad, ofron instalim deri nė tetė gigabajt tė memories DDR3, kartela grafike Nvidia Quadro FX dhe disqe tė forta nė konfiguracionet RAID.

Pritet qė W700ds do tė kushtojė 3.600 dollarė amerikanė, respektivisht rreth 2.575 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Laptop me dy ekrane nga Lenovo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Laptop me dy ekrane
» Ekrane ekonomike nga Philips
» Fujitsu paraqiti laptopin me dy ekrane
» Lenovo IdeaCentre A600

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: