ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Publikohet kombėtarja spanjolle pėr Euro 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Publikohet kombėtarja spanjolle pėr Euro 2008   Sat Jul 12, 2008 2:56 am

Kapiteni i Realit tė Madridit Raul nuk figuron nė listėn e tė pėrzgjedhurve tė trajnerit tė kombėtares spanjolle tė fudbollit, Luis Aragones.Trajneri i kombėtares spanjolle nė futboll, Luis Aragones, ka publikuar listėn e 23 futbollistėve tė cilėt do tė udhėtojnė nė Euro 2008, ndėrsa siē edhe ėshtė pritur, kapiteni i Realit tė Madridit Raul nuk ėshtė gjendur nė kėtė pėrbėrje.

Vendin e Raul-it, e ka zėnė sulmuesi i Zaragozas, Sergio Garcia. Krahas Raul-it, anash ėshtė lėnė edhe Joaquin nga Valencia dhe Bojan Krkic nga Barcelona.
Pėrveē Iker Casillas-it, nė mesin e portierėve janė pėrfshirė edhe ai i Liverpoolit, Pepe Reina, dhe ai i Sevillas, Andres Palop. Ruber de le Red, ėshtė lojtari i parė i Getafes i cili do tė luajė nė njė garė tė madhe.

Portierė: Iker Casillas (Real Madrid), Pepe Reina (Liverpool), Andres Palop (Sevilla).

Mbrojtėsa: Carles Puyol (Barcelona), Juanito (Real Betis), Arbeloa (Liverpool), Sergio Ramos (Real Madrid), Fernando Navarro (Mallorca), Raul Albiol (Valencia), Carlos Marchena (Valencia), Joan Capdevila (Villarreal).

Mesfushorė: Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi Hernandez (Barcelona), Ruben de la Red (Getafe), Xabi Alonso (Liverpool), David Silva (Valencia), Santiago Cazorla (Villarreal), Marcos Senna (Villarreal).

Sulmues: Fernando Torres (Liverpool), Daniel Gonzalez Guiza (RCD Mallorca), David Villa (Valencia), Sergio Garcķa (Real Zaragoza).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Publikohet kombėtarja spanjolle pėr Euro 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: