ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ronaldo fitoi "Kėpucėn &#1077; artė 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ronaldo fitoi "Kėpucėn &#1077; artė 2008   Sat Jul 12, 2008 2:55 am

Portugezi Kristiano Ronaldo i cili zhvilloi njė sezon tė shkėlqyer nė radhėt e Manēester Junajtedit edhe zyrtarisht ka fituar “Kėpucėn e Artė nė Europė pėr vitin 2008”.
Nė fund tė tė gjithė kampionateve evropiane, portugezi kishte kuotėn e 31 golave tė shėnuar qė i dha atij 62 pikė nė total. Nė pėrcaktimin e pikėve pėr fituesin e Kėpucės sė Artė ėshtė vėnė njė koeficient pėr ēdo gol tė shėnuar gjithnjė nė bazė tė rėndėsisė sė kampionateve. Kėshtu koeficienti pėr nė kampionatet nė Itali, Angli, Spanjė, Gjermani dhe Francės ėshtė dy, pėr kampionatet e tjera 1.5. Futbollisti qė ka shėnuar mė shumė gola ėshtė Huntelar i Ajaksit i rėnditur nė pozitėn e tretė, pas Guizas me 54 pikė. Pas tre futbollistėve tė parė rėnditen 4 sulmues me tė njėjtėn kuotė golash 24 por edhe mė pikė: Adebajor, Luis Fabiano, Toni dhe Tores. Duke patur parasysh se kampionati skocez ende ėshtė duke u zhvilluar sulmuesi i Selltikut, Skot Mek Donald ka gjasa teorike qė ta fitojė Ronaldon por vetėm nėse shėnon 17 gola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ronaldo fitoi "Kėpucėn &#1077; artė 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: