ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nexhipi trasferohet nė skuadrėn belge Lokeren

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nexhipi trasferohet nė skuadrėn belge Lokeren   Sat Jul 12, 2008 2:47 am

Javėn e ardhshme Nderim Nexhipi do tė firmos kontratė tre vjeēare me belgėt e Lokerenit, njoftoi menaxheri Dragan Siljanovski.
Nderim Nexhipi, kapiteni dhe futbollisti mė i mirė i skuadrės kampione tė Maqedonisė, Rabotniēki Kometall, ėshtė lojtar i ri i skuadrės belge Lokeren. Njė lajm tė tillė e ka bėrė tė ditur menaxheri Dragan Siljanovski, i cili ka thėnė se Nexhipi nga java e ardhshme do tė firmos kontratė tre vjeēare me belgėt e Lokerenit. Sipas menaxherit Siljanovski, ėshtė aritur njė marėveshje me drejtuesit e Rabotniēkit, respektivisht me nėnkryetarin Kosta Kostovski, me tė cilin janė marrė vesh pėr transferimin e Nexhipit nė Lokeren. Trajneri i skuadrės blege tė Lokerenit, Xhorxh Lekens, ka qenė i mahnitur me atė qė tregoi Nexhipi nė ndeshjen finale kundėr Milanos nga Kumanova.
"Pas negociatave me Kostovskin, trajneri Lekens ka folur edhe me Nexhipin, i cili gjatė kėtyre ditėve ose mė sė shumti javėn tjetėr do tė nėnshkruaj kontratė tre vjeēare me 'Lokerenin', ka deklaruar menaxheri Siljanovski.
Ai gjithashtu ka lėnė tė hapur mundėsinė qė edhe mesfushori tjetėr i "romantikėve", Ertan Demiri tė kalojė tek kjo skuadėr dhe se kjo cėshtje duhet tė pėrfundojė javėn e ardhshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nexhipi trasferohet nė skuadrėn belge Lokeren
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: