ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Kara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Kara   Thu Jul 10, 2008 1:50 pm

Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Karatesė “Ulqini”

REXHEP SHABA - KAMPION I MALIT TĖ ZI


Mė 08 qershor 2008 nė Podgoricė u mbajt Kampionati i Karatesė sė Malit tė Zi pėr fatosa, pionerė dhe shpresa nė kata dhe luftėra ekipore.
Garuesit e Klubit tė Karatesė “Ulqini” arritėn tė kurorėzohen mė 20 medalje: 4 tė arta dhe 16 tė argjendta nė disiplinat individuale dhe ekipore.

Rexhep Shaba u shpall kampion i Malit tė Zi duke u kurorėzuar me medalje tė artė nė kata individuale. Ai mposhti shumė konkurrentė dhe me kėtė tregoi se pėrgatitja e tij ėshtė nė nivel shumė tė lartė, pėr ēka dėshmojnė edhe rezultatet e tij tė njėpasnjėshme.

Nėnkampione e Malit tė Zi u shpall Edisa Shaba nė kata individuale duke u kurorėzuar me medalje tė argjendtė.

Ekipi i vajzave pioniere, nė pėrbėrje Jehona Musliq, Antigona Rama dhe Xhemale Elezi, u shpallėn kampione tė Malit tė Zi nė kata, duke u kurorėzuar me nga njė medalje tė artė.

Nėnkampionė tė Malit tė Zi u shpallėn dhe pesė ekipet tė tjera nga Klubi i Karatesė “Ulqini”.
- Falė referimit jokorrekt tė referėve disa nga kėto ekipe u dėmtuan mjaft, por prapėseprapė ne arritėm tė punojmė ēdo herė nė finale dhe kjo tregon mjaft se kush jemi. Ky ėshtė sukses mjaft i mirė pėr klubin tonė - shprehen tė kėnaqur trajnerėt e klubit Naim Duraku, Kujtim Sukaliqi dhe Mirsad Nasradini.

Ekipet qė u shpallėn nėnkampionė janė ekipi i fatosave nė kata me garueset Erika dhe Alisa Muriq dhe Izabella Llukiq, ekipi i pionierėve tė rinj nė kata i pėrbėrė nga Doriana Taipi, Xheneta Gjeka dhe Blendisa Osmani, ekipi i shpresave nė kata nė pėrbėrje Petar Barlloviq, Diamant Rexha dhe Fatmir Kurmemi, ekipi i pionierėve nė luftėra me garuesit Bujar Kovaēi, Albion Duraku dhe Lulzim Suma dhe ekipi i shpresave nė luftėra i pėrbėrė nga Petar Barlloviq, Diamant Rexha dhe Granit Rexha. Tė gjithė kėto garues tė tė pesė ekipeve u shpėrblyen me nga njė medalje tė argjendtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė ekip kampionė dhe pesė ekipe tė tjera nėnkampionė tė Malit tė Zi nga Klubi i Kara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: