ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gjashtė medalje tė argjendta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Gjashtė medalje tė argjendta   Thu Jul 10, 2008 1:49 pm

KLUBI I KARATESĖ "CHAMPION" MORI PJESĖ TĖ DIELĖN NĖ KAMPIONATIN E MALIT TĖ ZI PĖR PIONIERĖ DHE SHPRESA

Gjashtė medalje tė argjendta

Nėnkampionė tė Malit tė Zi u shpallėn ekipi i pėrbėrė nga Adonis Markashi, Edmond Mehmedi dhe Ardit Murati, si dhe ekipi i katave nė pėrbėrje Admir Sella, Elvir Deljanin dhe Goran Kilibarda.

Pas organizimit dhe pėrfaqėsimit tė suksesshėm nė Turneun I Ndėrkombėtare tė Karatesė "Champion Cup 2008", Klubi i Karatesė "Champion" nga Ulqini mori pjesė tė dielėn nė Kampionatin e Malit tė Zi nė Karate pėr pionierė dhe shpresa.
Tetė garuesit e "Champion" qė morėn pjesė nė tė arritėn tė fitojnė gjashtė medalje tė argjendta. Kėshtu nėnkampion i Malit tė Zi u shpall ekipi i pėrbėrė nga Adonis Markashi, Edmond Mehmedi dhe Ardit Murati. Ky i fundit zėvendėsoi Genc Muratin, i cili pėr shkak tė dėmtimit nuk mori pjesė nė kėtė garė.
Nėnkampion i Malit tė Zi u shpall edhe ekipi i katave nė pėrbėrje Admir Sella, Elvir Deljanin dhe Goran Kilibarda, tė cilėt si nė ēdo garė edhe nė kėtė kampionat dėshmuan talentin e tyre.
Trajnerėt e KK "Champion", Lekė Markiqi dhe Nail Kurtoviqi shprehen tė kėnaqur me rezultatin e arritur nė Kampionat duke marrė parasysh konkurrencėn mjaft tė madhe. Ata falėnderojnė sponsorin e pėrgjithshėm "Prva Banka", qė mundėsoi pjesėmarrjen e kėtij klubi nė kėtė garė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjashtė medalje tė argjendta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: