ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tė paqarta ankesat ndaj nesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tė paqarta ankesat ndaj nesh   Thu Jul 10, 2008 1:49 pm

REAGIM I KK "CHAMPION" NDAJ DEKLARATAVE TĖ DREJTUESVE TĖ KK "ULQINI", TĖ BOTUARA NĖ NUMRIN E KALUAR TĖ GAZETĖS "KOHA JAVORE

Tė paqarta ankesat ndaj nesh

Ne udhėheqėsia e Klubit tė Karatesė "Champion" nuk i kemi tė qarta vėrejtjet ose mė qartė ankesat e KK "Ulqini" drejtuar klubit tonė. Ne gjatė gjithė kohės kemi qenė dhe jemi tė gatshėm pėr bashkėpunim mes klubeve dhe dėshmia mė e mirė qė kėtė e arritėm ėshtė Turneu ynė i Parė Internacional "Champion Cup 2008", i cili u mbajt nė Ulqin mė 31 maj tė kėtij viti, qė fitoi vetėm kritika pozitive. Si nė jetė, ashtu dhe nė sport, vlen thėnia e shkruar: ai qė humb, ka tė drejtė tė zemėrohet. Por udhėheqėsia e Klubit "Champion" e shikon tė pakumtimtė veprimin e kolegėve tė KK "Ulqini" qė pėrmes mediave u munduan t`i acarojnė pėrshtypjet e qytetarėve nė lidhje me organizimin e turneut dhe me kėtė tė hedhin poshtė vlerat tona si klub.
Ėshtė ēėshtje e organizimit tė brendshėm dhe marrėveshjes nė klub se nė cilėn garė merret pjesė, me sa garues dhe a ėshtė motivi i pjesėmarrjes kėnaqėsia pėr tė marrė pjesė, shoqėria apo shpėrblimi me tė holla, apo arsye tė tjera tė ēfarėdolloji. Dėshmojmė se disa ditė para mbajtjes sė Turneut tonė, njėri nga personat e udhėheqėsisė sė KK "Ulqini" tha: "ne do tė marrim pjesė nė turneun tuaj masovikisht dhe do tė marrim vendin e parė nė renditjen e pėrgjithshme".
Ne shprehim keqardhje pėr Klubin "Ulqini", qė u rendit nė vendin e tretė dhe si sportistė tė vėrtetė u jemi mirėnjohės qė na nderuan me pjesėmarrjen e tyre, pa marrė parasysh se cili ishte motivi i kėsaj pjesėmarrjeje. Theksojmė se pėr KK "Champion" edhe nė tė ardhmen do tė jetė kėnaqėsi tė organizojė gara tė tilla prestigjoze dhe nė mėnyrė dinjitoze t`i mirėpresė tė gjithė garuesit, si nga qyteti ynė, ashtu edhe nga vendi dhe jashtė.
Shtojmė se reagimin e bėrė nga ana e KK "Ulqini" nuk e shohim si pengesė pėr vazhdimin e punės sė mėtejshme, ku qellimi ynė ėshtė qė tė rinjtė tanė tė bėhen shembull i sjelljes sė mirė, kulturės dhe disiplinės dhe qė urrejtja dhe xhelozia tė mos zėjė vend kurrė nė karrierėn e tyre sportive dhe atė private. Duke qenė tė tillė, do tė vazhdojmė tė ruajmė besimin dhe pėrkrahjen e prindėrve tė garuesve tanė dhe gjithė qytetarėve.
Pėr njė gjė pajtohemi me kolegėt e KK "Ulqini". Tė gjithė sė bashku duhet tė punojmė pėr afirmimin e kėtij sporti nė qytetin tonė, por gjithashtu tė luajmė me rregulla tė sinqerta, pikėrisht pėr arsye tė karateistėve tanė tė rinj, sepse ata janė pasuria dhe krenaria e klubeve tona, tė cilėt nga ne mėsojnė pėr jetėn dhe pėr sportin.

Udhėheqėsia e KK "Champion"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tė paqarta ankesat ndaj nesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: