ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kurs pėr trajnerė tė rinj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kurs pėr trajnerė tė rinj   Thu Jul 10, 2008 1:42 pm

FEDERATA MALAZEZE E TAEKWONDOSĖ NĖ BASHKĖPUNIM ME KLUBIN "BESA" DHE ENTIN PĖR ZHVILLIMIN E SPORTIT NGA NOVI SADI ORGANIZOJNĖ PROVIMIN PĖR TRAJNERĖ

Kurs pėr trajnerė tė rinj

Nrekė Lulgjuraj (ēiklizėm), Linda Dushaj (rekreacion, aerobi, tae-boo, fitnes etj.), Martin Lulgjuraj (taekwondo), Nikollė Kalaj (lundrim) dhe Nikollė Gegaj (kanu) do tė konkurrojnė nga data 2-10 korrik nė Sutomore pėr trajnerė tė rinj, qė nė tė ardhmen tė ndihmojnė nė hapjen e klubeve tė reja.

Federata e Taekvondo-sė sė Malit tė Zi, nė bashkėpunim me klubin "Besa" nga Malėsia dhe Entin pėr Zhvillimin e Sportit nga Novi Sadi do tė organizojnė nga data 2-10 tė kėtij muaji nė Sutomore njė kurs pėr trajnerė tė rinj nė disiplina tė ndryshme tė kėtij sporti.
Nga "Besa" pėr trajnerė do tė konkurrojnė Nrekė Lulgjuraj (ēiklizėm), Linda Dushaj (rekreacion, aerobi, tae-boo, fitnes etj.), Martin Lulgjuraj (taekwondo), Nikollė Kalaj (lundrim) dhe Nikollė Gegaj (kanu).
Sipas trajnerit tė "Besės", Nikollė Gegaj, qėllimi i organizimit tė seminarit ėshtė qė nė tė ardhmen tė hapen edhe klube tė tjera.
Nė kuadėr tė kėtij aktiviteti, "Besa" sė bashku me taekwondoistėt nga Maqedonia do tė zhvillojė edhe kampin nė taekwondo.
Disa garues tė "Besės" janė duke u pėrgatitur edhe pėr Kampionatin studentor botėror (Universiadė), qė do tė organizohet nė Beograd nga data 16-20 korrik.rr.d.
kohapress
__________________
---------------------------------------------------
Jam Krenare Qe Jam Shqiptare(Malsore).Grudjane"

Rreth flamurit tė pėrbashkuar,
Me njė dėshirė dhe njė qėllim,
Tė gjithė atij duke iu betuar,
Tė lidhim besėn pėr shpėtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kurs pėr trajnerė tė rinj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: