ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Te verteta, genjeshtra, mahi etj. te lyme me sex

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Te verteta, genjeshtra, mahi etj. te lyme me sex   Wed Jul 09, 2008 3:24 am

Hajde te kallxojme te verteta ndodhi ne jeten e perditshme apo edhe te ndegjume humoristike e te disponohmi para aktit madhor, para te qimes.

Sot nje shokut tim, pasi perjetoi nje aksident te lehte, i urdheruan ta ben testin antidoping apo qka karin osht.

Gjithnje sipas fjeleve te ti:
Me shtinen me dhane urinen, shurren kishemenja, e nuk me loshin vetem por me shikojshin policia. Une nga frika sa do qe u mundojsha nuk mujsha dot me gjete karin tim i cili ishte tretur, pak nga stresi e pak nga frika e denimit etj.
Me ne fund e gjeta, bile une mendova ashtu. E kapa me dore dhe fillova te urinoj apo qysh i thomi ne me pshurre kur qka me pa, filloj koma e djatht me mu nxe!!!! E nala shurren dhe hetova se diqka nuk osht ne rregull dhe po e kontrolloj doren. Qka me pa, hashimin sun e gjejsha e dora e kishte gjete koqen!

Haj hajjjjjjj, i thashe, po nuk pshurret me koqe o jaran. A per me bo nevojen e madhe e rujshe hashim agen a hahahahahahaha
vissar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te verteta, genjeshtra, mahi etj. te lyme me sex
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Forum i Lire ::. :: Pa Censure-
Kėrce tek: