ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Murinjo i gatshėm t'i kthehet punės, por vetėm nė njė klub gjigant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Murinjo i gatshėm t'i kthehet punės, por vetėm nė njė klub gjigant   Wed Jul 09, 2008 3:07 am

Trajneri i njohur portugez, Hose Murinjo ka paralajmėruar se ėshtė nė pritje tė ftesės nga ndonjė klub i madh, nė mėnyrė qė ta vazhdojė karrierėn, tė cilėn e ndėrpreu vitin e kaluar pas shkėputjes sė kontratės me Ēelzin. "Do tė dėshiroja tė punoja nė Itali ose Spanjė", ka theksuar Murinjo.Ai ka thėnė se nė Angli ka arritur njė pėrvojė tė madhe. "Duke marrė shembull trajnerin e madh italian, Marēelo Lipi, i cili ka fituar titullin e kampionit tė botės, 2006 dhe unė po pres njė ofertė tė ndonjė klubi tė madh, nė mėnyrė qė t'i kthehem zanatit tim", ka theksuar Murinjo. Trajneri portugez ka shtuar se nuk e ka ndėrmend tė ec prapa, pėr tė marrė drejtimin e ndonjė skuadre pa emėr tė madh. "Gjatė kėtyre gjashtė muajve kam refuzuar rreth dhjetė oferta. Dua qė tė marrė drejtimin e njė skuadre gjigante dhe jam nė pritje tė ofertės", ka pėrfunduar Murinjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Murinjo i gatshėm t'i kthehet punės, por vetėm nė njė klub gjigant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Futbolli botėror-
Kėrce tek: