ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Gazeta elektronike sportive: "FUTBOLLI"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Gazeta elektronike sportive: "FUTBOLLI"   Wed Jul 09, 2008 3:02 am

Van Basten thėrret Sedorf, Van Persin dhe Van Nistelroin


Nė aksion sėrish “garda e vjetėr”. Tė paktėn kur flasim pėr Rud Van Nistelroin dhe Klarenc Sedorf kemi tė bėjmė me dy rikthime tė bujshme nė kombėtaren e Holandės. Marko van Basten ka lėnė mėnjanė mėritė dhe ka thirrur skuadrėn mė tė mirė pėr miqėsoren ndaj Zvicrės mė 22 gusht. Kjo ndeshje do tė jetė edhe testi kryesor i “portokallinjve” pėr ndeshjet e shtatorit ndaj Bullgarisė dhe Shqipėrisė. Ja futbollistėt e grumbulluar:
Portierė: Edvin van der Sar (Manchester United), Marten Stekelenburg (Ajax Amsterdam)
Mbrojtės: Khalid Boulahrouz (Sevilla), Vilfred Bouma (Aston Villa), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), John Heitinga (Ajax Amsterdam), Kju Jaliens (AZ Alkmaar), Joris Mathijsen (Hamburg), Mario Melchiot (Uigan Athletic)
Mesfushorė: Ibrahim Afellay (PSV Eindhoven), Giovanni van Bronckhorst (Feyenord), Clarence Sedorf (AC Milan), Uesley Sneijder (Real Madrid), Demy de Zeu (AZ Alkmaar)
Sulmues: Rafael van der Vaart (Hamburg), Ryan Babel (Liverpool), Dirk Kuyt (Liverpool), Rud van Nistelrooy (Real Madrid), Robin van Persie (Arsenal),
Jan Venegor of
Heselink (Celtic)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gazeta elektronike sportive: "FUTBOLLI"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Futbolli botėror-
Kėrce tek: