ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Telefonat e ri skype,te flasesh pa para!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Telefonat e ri skype,te flasesh pa para!   Mon Jul 07, 2008 3:32 am

Kompania e madhe europiane Skype ka prodhuar telefonin wifi qe perdor marresin_dhenesin G me anen e te cilit ju mund te flisni pa ndermjetesine e kopjuterit me te gjthe telefonat e botes me nje cmim te ulet ose mund te flisni pa pagese me te gjithe ata (qe tani arrijne ne dhjetra milione njerez) qe perdorin Skype. Telefoni i ri wifi Skype lidhet ne internet ne database-in e Skype kudo qe ka vale te wifi network dhe kryesisht keto jane tani net e gjitha aeroportet ne kafete e njohura Starbucks, Panera Bread ne fastfood-et McDonalds, ne librarite "Book a million", "Barnes and Noble" dhe support clouds dhe T-mobile HotSpots. Sinjal ka edhe ne nje pjese te madhe te hoteleve si dhe ne te gjitha aeroportet e botes. Software I prodhuar nga skype mund te instalohet edhe ne nokia N800 dhe N810duke e kthyer ate edhe ne nje telefon Skype wifi.Po keshtu aim und te instalohet edhe ne PSP 2000. Me prodhimin e ri "3Skypephone" Skype prodhoi telefonin wifi # Giga me 2Megapixel kamera, mp3 player per degjimin e muzikes, si dhe mobil Tv e Internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Telefonat e ri skype,te flasesh pa para!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Chat Programe ::. :: Skype-
Kėrce tek: