ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 RrEGuLlAt e KING-RAP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: RrEGuLlAt e KING-RAP   Wed Jun 11, 2008 12:55 am

Vizitor dhe Antar te nderuar, para se te filloni te postoni nje here hidhjani nje sy rregullave te forumit!

Regulla Shtese :

Per te qene nje anetar i forumit tone duhet te keni parasysh keto rregulla:

01- Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...(nje veprim i tille i perseritur disa here mund te rezultoje ne ndalimin e hyrjes ne forum). Per tu shprehur me lirshem ju jepet mundesia te bisedoni ne forumin: Bised e Lir?

02- Informacioni i dhene brenda ne forum i perket forumit dhe cdo anetar ka pergjegjesi mbi cka shkruhet nen emrin e tij ne forum.

03- Ndalohet rreptesisht postimi i nje teme te re ne menyr jo te plot si : e di

04- Mbas rregistrimit nuk do te keni me mundesine qe te ndryshoni emrin tuaj, prandaj zgjidhni nje emer qe mund ta mbani pergjithmone ose per nje kohe te gjate.

05- Moderatoret dhe Adminet kane te drejte qe te fshijne apo editojne mesazhet qe kane tipare kercenuese, sharese apo ofenduese.

06- Emri qe ju do te zgjidhni per tu rregjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjale te tjera te cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.

07- Gjuha zyrtare ne forum eshte shqipja. Anglishtja Gjermonishtja, dhe italishtja mund te perdoren pjeserisht. Brenda forumit do te kete disa tema te vecanta ku ju mund te shpreheni ne keto dy gjuhe. Gjuhe te tjera nuk lejohen. Gjithashtu dialektet e tepruara jane te pamirepritura pasi krijojne veshtiresi midis anetareve te forumit.

08- Rreklamat e gjera dhe te paautorizuara ne forum jane te ndaluara. Dicka e tille do te rezultoje ne fshirjen ose editimin e mesazhit.Ose mundeni te postoni ne:Rrekllamoni WebFaqen Tuaj K?tu

09- Anetaret duhet ti permbahen temave ku ato postojne. Ne rast te kundert postimet e tyre do te editohen ose do te fshihen.

10- Forumi do te perdori cookies qe te ruaje informacionin ne komjuterin tuaj, dhe sa here te futeni ne forum te jeni te identifikuar. Ne rast se jeni identifikuar ne nje kompjuter tjeter, atehere mos harroni te beni dalje te emrit para se te largoheni, pasi persona te tjere mund te postojne nen emrin tend.

11- Eshte e ndaluar qe mesazheve ti bashkangjiten figura, madhesia e te cilave do te prishi pamjen e forumit.

12- Firma juaj (ne profil) nuk duhet te permbaje fjale ofenduese, sharese .

13- Pjesemarrja ne chatin e forumit tone kerkon nje sjellje serioze te anetareve, ku fyerjet personale, ofendimet dhe sherret e perseritura mund te rrezultojne ne paraljmerim dhe perjashtim nga forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
RrEGuLlAt e KING-RAP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Forum ::. :: Kushtet e Perdorimit & Lajmerime-
Kėrce tek: