ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Femra dhe jeta e saj.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Femra dhe jeta e saj.   Sat Jun 21, 2008 3:12 pm

Femra dhe jeta e saj.

Femrat jane ne te gjitha anet,edhe vete ne shtepine tuaj me duket...
Per shembull,zonja nena juaj nuk eshte nje femer.?Po motra juaj e vogel?Po tezja?Po Brigitte Bardot?......sigurisht qe jane!
Ato jane gjithandej themi ne,ka neper rruge duke ikur tek e motra,te tjera qe ngasin automobila,te tjera qe shetisin qenin ne nje buze rruge..
Ka neper politike femra,ushtri dhe kudo.....
Misterioze edhe sekrete,ne te gjitha llojet e formave te trupit,femra eshte per te gjithe amatoret e enigmave,ashtu sic eshte per nje polic nje dhome....femra per ju eshte nje objekt habije........
Para shume kohesh,shume kohe me pare femren e konsideronin si nje lloj kreatyre te dobet,te bute,delikate,te mbushur me ngrohtesi edhe meshire,dhe gati si dicka qe kthen koken per te qeshur me shakane me te thjeshte!!
Ky eshte nje vizion teper i gabuar....
Femra eshte mese e afte dhe mjaft e armatosur per te perballuar ekzistencen..
Te mbushura me charme dhe te bukura nga ana e jashtme ato jane te forta dhe te mbushura nga brenda....po ato jane te forta....ato kane kurajon per te luftuar...
Ato kane nje shprese jete superiore nga ju meshkuj e cila eshte disa vite me para ne krahasim me tuajen dhe kjo gje duhet tju duket pak skandaloze juve si meshkuj....

Cilen te zgjedhim???

Ne ditet e sotme si asnjehere me pare mashkulli modern ndeshet me dy tipa te ndryshme femrash.....ato qe punojne dhe ato qe nuk punojne.µ
Shume menshkujve u lind pyetja ne keto raste ,cilen te zgjedhin?
Duhet te jemi te sinqerte ,si njera ashtu edhe tjetra kane avantazhet dhe joavantazhet e tyre....

GRUAJA PER SHTEPI.......quhet e para
Kjo femer ne shumicen e rasteve quhet nga meshkujt femra qe pastron,ben femijet,sherbetorja....KJO FEMER JO NUK FITON ASNJE LEK,,nuk ka lek.Po nga ana tjeter ju meshkujt mos u merzisni, se ajo merr nga tuajat....
Me lejen tuaj ose jo mos kini merak se ajo nuk e ka problem fare...
Disa karakteristika te saj.....keto lloj femrash nuk para kane te drejten e fjales te ju meshkuj,ato jane vetem per tju sherbyer juve dhe te degjojne nga ju.....pse se ke skuqur mire mishin?.....pse smi ke hekurosur mire pantallonat??
Mendimi im eshte qe kjo femer qe ju e perdorni si te tillen meriton respektin dhe ka nje vlere te larte...

GRUAJA QE PUNON..........e dyta
Femra qe punon ka gjithmone dicka per te treguar,ajo eshte tonike,energjike,dinamike si nje bishe....
Gjate dites se saj ajo me siguri ka pare njerez te habitshem ,me vlere dhe flet e flet....
Ne shumicen e rasteve kjo femer kenaqet se ha nje dreke me nje shoqe te punes ose sepse ka guxuar ti ktheje llafin dikujt qe e kish merzitur ne pune...
Edhe dicka tjeter,,,,kjo femer qe punon eshte si druri qe fryhet,ne darke i ka kembet te fryra dhe te lodhura,i dhemb koka dhe shumicen e rasteve ne darke fle gjume me preteksin se eshte e lodhur...

Si perfundim cilen te zgjedhim???
Ate qe punon dhe lufton per te arritur gjithcka ne karrieren e saj apo ate qe rri ne shtepi duke pastruar???

Duhet te dini qe zgjedhja eshte pak e veshtire ne kete lloj katalogu femrash!
Beni zgjidhjen tuaj lexues pa qene te influencuar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Femra dhe jeta e saj.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::. :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek: