ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...   Sat Jun 21, 2008 10:49 am

Si Te Mirren IP Permes MSN .
Ketu e Keni se si mundeni tja merrni dikujt IP permes MSN.

Nje Menyre e lehte per te gjetur IP e Messengerit se nga cili vend eshte personi i cili kontaktoni:

Hape
dritaren e MSN listes me Personin te cilin Kontaktoni edhe shkruani
"/run cmd /k netstat -n" dhe do te hapet nje dritare e zeze. Ketu ju
mund te shifni host/IP me personi te cilin kontaktoni (mos e mbyllni
dirtaren) po te njejtit personi dergoni ndonje file foto, text, ose ...
dhe perseri e shtypni komanden "/run cmd /k netstat -n" ose ne dritaren
e zeze shkruani "netstat -n" dhe do te dale nje IP e re e cila eshte e
personi qe kontaktoni, kjo eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Hacking & Security-
Kėrce tek: