ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vetura me krahė - AirCar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
drini-89

avatar

Numri i postimeve : 147
Join date : 12/06/2008
Age : 28
Location : Pejė

MesazhTitulli: Vetura me krahė - AirCar   Thu Jun 12, 2008 2:40 amAutomjeti i ri AirCar, i cili vetėm me shtypjen e njė butoni shndėrrohet nė aeroplan, ėshtė zgjidhja ideale pėr t’i ikur trafikut nė qytet.

Ka katėr ulėse, katėr dyer dhe katėr rrota, ndėrsa vetėm pėr disa sekonda mund t’i paraqiten krahėt dhe fluturat, dhe kėshtu bėhet i gatshėm pėr fluturim.Motori i kėtij automjeti ėshtė dizel. Arrin lartėsi deri nė shtatė kilometra dhe shpejtėsi deri nė 250 km nė orė. Drejtohet tėrėsisht me anė tė timonit.

Ēmimi i tij ėshtė 350.000 euro. Pėr herė tė parė ėshtė paraqitur nė New York. Nuk dihet nėse ka njerėz tė cilėt e kanė blerė kėtė lloj automjeti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Peja-Online.Tk/
 
Vetura me krahė - AirCar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Shkenca ::. :: Jeta dhe Shkenca-
Kėrce tek: