ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 .::: SI TE BENI NJE KERKES :::.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhebraili
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 403
Join date : 11/06/2008
Age : 29
Location : PejaCity

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: .::: SI TE BENI NJE KERKES :::.   Tue Jun 17, 2008 5:36 pm

::: SI TE BENI NJE KERKES :::.

1. Vetėm njė kėrkesė pėr ēdo firmė/banner/wallpaper.
2. Kur bėni njė kėrkesė pėrdorni [SIG] per firmė [BNR] pėr banner dhe [WP] pėr wallpaper nė krye tė titullit.
3. Bėni njė pėrshkrim sa mė qartė pėr cfarė po kėrkoni nė mėnyrė qė designers ti pėrshtatet kėrkesės suaj.
4. Duhet tė keni njė minimum prej 20 Mesazhesh tė postuara nė forum.

Pėr tė thjeshtuar punėn dhe pėr ta bėrė atė sa mė tė mirė plotėsoni pikat poshtė.

1) SIG/BANNER madhėsia (default 700x120):

2) AV madhėsia (default 120x120):

3) Wallpaper madhėsia (default 1024x768):

4) Emrin/Nofkėn qė doni nė SIG/BNR/WP:

5) Cito ēfare do tė shkruhet tjetėr nė SIG/BNR/WP:

6) Vizatim spezial qė doni tė pėrdoret nė SIG/BNR/WP:


* Qė tė bėni njė kėrkesė duhet tė keni njė ninimum postimesh prej 10 mesazhesh nė forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosova.li
 
.::: SI TE BENI NJE KERKES :::.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Leksione dhe Guida ::. :: Kėrkesat Tuaja-
Kėrce tek: