ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Dermatalogėt - Mesazhi nga mjekėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
drini-89

avatar

Numri i postimeve : 147
Join date : 12/06/2008
Age : 28
Location : Pejė

MesazhTitulli: Dermatalogėt - Mesazhi nga mjekėt   Thu Jun 12, 2008 2:36 am

Mė nė fund, ka diēka qė do ti jep fund frustrimeve dhe vuajtjeve tuaja nga aknet. Me vetėm disa veprime tė thjeshta nė ditė, ju mund ti shėroni puērrat qė i keni sot dhe do tė ju ndihmonė nė parandalimin e formimit tė puērrave tė reja. Pa marė parasysh se a jeni femėr apo mashkull, 15 apo 50 vjeē...ju mund tė keni lėkurė tė pastėr, pa njolla, lėkurėn qė gjithmonė e keni dashur.

Nėse jeni duke vuajtur me pak apo shumė puērra, ne e dimė se si ju ndiheni - bashkė e kemi pėrjetuar nė kohė tė ndryshme nė jetėn tonė. Prandaj ne kemi pasur dėshirė ta formojmė njė web-faqe pėr t'ju ndihmuar qė ta kuptoni arsyen pėr kėtė gjendje, dhe pėr t'ju mėsuar ēka tė bėni pėr ti luftuar ato. Nė kėtė faqe, ne kemi kushtuar pak kohė pėr t'i hedhur poshtė disa nga keqėkuptimet pėr aknet dhe pėr t'ju ofruar informatat e fundit shkencore tė bazuara nė hulumtime tė fundit mjeksore tė verifikuara, si dhe pėrvojėn tonė personale tė gjatė me pacientė. Ne kemi dėshirė t'ju njohtojmė me njė revolucion ndaj kujdesit tė fytyrės nga aknet - Proactiv® Solution.

Ne i kemi pėrkushtuar 5 vite duke testuar dhe zhvilluar kėtė sistem grandioz, pėrkujdesės pėr aknet t'uaja, duke kombinuar pėrbėrėsit e fuqishėm kundėr akneve me njė teknologji tė fundit pėr kujdesin e lėkurės. Ky sistem unik, i lehtė pėr ta pėrdorur, 3-hapėsh sistem ditor, ėshtė i dizajnuar qė ti sulmoj aknet dhe burimin e tyre - kėshtu qė ju tė mund tė keni lėkurė tė pastėr dhe tė bukur, gjė qė gjithmonė e keni dashur.

Miliona njerėz e kanė zbuluar Proactiv Solution qė ua ka ndryshuar jetėn e tyre pėr tė mirė. Shumė nga kėta njerėz e tregojnė tė njejtėn gjė: Proactiv Solution me tė vėrtetė bėn punė.

Ne besojmė se do tė bėn punė pėr ju gjithashtu....dhe ne ju ftojmė qė ti shihni ndryshimet mahnitėse qė mund ti krijoj jetės suaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Peja-Online.Tk/
 
Dermatalogėt - Mesazhi nga mjekėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Shkenca ::. :: Trupi & Shėndeti-
Kėrce tek: