ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 SHBA, kamerierja merr kalin pėr bakshish

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: SHBA, kamerierja merr kalin pėr bakshish   Sun Jun 15, 2008 12:37 pm

SHBA, kamerierja merr kalin pėr bakshish
«

--------------------------------------------------------------------------------
Njė kameriere mori bakshishin mė tė madh tė jetės sė saj. Njė prej klientėve i dha njė kalė. “Gjithēka filloi ndėrsa po shėrbeja nė tavolina”, thotė A.D. Carrol. “Dy burra po pinin kafe dhe unė i kėrkova tė ndėrronin tavolinė pėr t’i lėnė vendin njė grupi mė tė madh. Njėri prej tyre mė pyeti nėse doja njė kalė. “Patjetėr”, i thashė. Dy ditė mė vonė ai erdhi dhe kali u bė i imi”, thotė ajo. “Gjatė viteve mė kanė dhėnė bakshishe tė mėdha. Njė herė nė San Francisko mė dhanė 600 dollarė. Njė herė tjetėr 500. Por kjo ėshtė mė e mira nga tė gjitha”. Kali i saj quhet “Mailman Express”, njė kuaj garash 5-vjeēar, i cili ka njė kėmbė tė lėnduar dhe s’mund tė garojė, megjithatė ėshtė i pėrshtatshėm pėr kalėrim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SHBA, kamerierja merr kalin pėr bakshish
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Argėtim & zbavitje ::. :: Kuriozitete-
Kėrce tek: