ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vidioklipe apo pornoklipe?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vidioklipe apo pornoklipe?   Sun Jun 15, 2008 4:07 am

Vidioklipe apo pornoklipe?

Fillimisht deshiroj tu pershedes !

Inspririmi per te hapur nje diskutim te tille me erdhi nje dite te diele ku isha pushim dhe mendova ka kaloja ne shtepi.

Cte shoh, klipet e reja qe dalin dita -dites po shoqerohen gjithnje e me teper nga lakuriqesi dhe nga perfomanca teper provokuese.Nuk e di ne eshte me mire te shprehem se kemi te bejme me femra gjysem te veshura apo gjysme te zhveshura. Tek e fundit cfare e ben nje klip te shitet?
Jo vetem kaq por dalin cdo dite kengetare, cdo dite "yje e talente" me tekse kengesh per te ardhur keq dhe me shume e shume pak vlera.

Nese shitet nje kasete epo video cd le ti themi flm veshjes sepse tekset dhe subjektet qe trajtohen jane komplet pa vlere ne mbi 80% te kengeve.
Lere me pas te mos i hyjme piraterise muzikore ku shumica e kengeve jane te importuara, nga Greqishtja, turqishtja bullgarishtja etj etj.
Nuk eshte cudi qe dhe mua te me shihni nje dite si kengetar ku ne raklame te thuhet se: pas albumit te peste talenti ne fjale nxori albumin e gjashte etj etj...
Nuk e di cfare opioni keni ju ne lidhje me kete fenomen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vidioklipe apo pornoklipe?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: