ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Adrian Gaxha nė “Eurovizion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Adrian Gaxha nė “Eurovizion   Sun Jun 15, 2008 4:06 am

Kengetari shqiptar do te perfaqesoje Maqedonine me nje kenge te kenduar sllavisht

Ka mbaruar finalja e Festivalit tė Shkupit dhe trioja Tamara Vrcak dhe Adrian Gaxha janė shpallur fitues tė kėtij festivali me kėngėn “Vo ime na Ljubovta”, duke marrė njė total prej 24 pikėsh. Duket se kėtė herė suksesi i ka prirė Tamarės dhe Adrianit, tė cilėt kanė konkurruar edhe mė parė nė kėtė festival, por kanė arritur tė kualifikohen nė vend tė dytė (Tamara nė 2007 dhe Adriani nė 2006). Ndėrkohė, Gaxha dhe Vrcak nuk janė tė huaj pėr njėri-tjetrin, pasi njė prej hiteve tė vitit tė shkuar nė Maqedoni, “Magjia”, ishte njė bashkėpunim i dy artistėve. Fatkeqėsisht dhe ēuditėrisht, njė prej pretendentėve kryesorė, Tuna, u rendit nė vendin e shtatė, gjė qė habiti jo vetėm fansat e kėngėtares. Them ēuditėrisht, sepse nė momentin qė ajo do tė dilte tė kėndonte, ndodhėn disa probleme teknike: iu fik mikrofoni dhe gjatė kėngės dukej sikur kėngėtarja po stononte, thua dikush po e sabotonte? Do ta mėsojmė sė shpejti… “Eurovision” duket se do tė jetė shumė interesant kėtė vit, pėr faktin qė nė natėn e dytė seleksionuese do tė ngjiten nė skenė dy shqiptarė: Adrian Gaxha dhe Olta Boka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adrian Gaxha nė “Eurovizion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: