ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri   Sun Jun 15, 2008 3:58 am

Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri

Londėr, 11 mars (MIA) - E veja e Kurt Cobain, Courtney Love, ka deklaruar se burri i saj ėshtė shembulli mė i keq i keqpėrdorimit tė identitetit nė SHBA. Nėpėrmjet emrit tė tij, dikush ka realizuar mė se 70 milionė dollarė.

Love i ka deklaruar policisė se vjedhja kėsisoj ka nisur qė para 5 vjetėsh dhe pėrfshin mė se 188 kredi kartela, si dhe njė shtėpi nė vlerė prej 3.2 milionė dollarė, tė blerė nėpėrmjet sigurimit social. "E kam verifikuar numrin e sigurimit social tė ish- burrit tim dhe kam konstatuar se ka njė shtėpi nė emėr tė tij nė New Brunswicku dhe nė New Jersey. Kėto shtėpi i ka blerė vitin e kaluar", ka deklaruar Love pėr gazetėn britanike "The Sun". Sipas saj, paratė janė tėrhequr nga fondi pėr tė bijėn Frances Bean.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kurt Cobain vidhet pėr sė vdekuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: