ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Adelina Ismajli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Adelina Ismajli   Sun Jun 15, 2008 3:58 am

Zbulohen detajet e krijimit te fundit te kengetares se njohur e cila humbi te dashurin ne nje atentat pak kohe me pare

Pritej prej kohėsh rikthimi i saj dhe mė nė fund, pasi ka kėnduar nė disa koncerte, Adelina ka publikuar dhe videon e kėngės sė parė qė do tė jetė pjesė e albumit tė ri. Hiti titullohet “Trimit tim” dhe kjo i ėshtė kushtuar Triumf Rizės, tė dashurit tė Adelinės, i cili humbi jetėn vitin e shkuar nė njė ngjarje qė tronditi Kosovėn dhe qė i shkaktoi dhembjen mė tė madhe tė jetės Adelinės. Bėhet e ditur se kėngėtarja ka pasur disa probleme nė lidhje me punimet e albumit, por mė nė fund duket se gjithēka ėshtė rregulluar dhe publiku e fansat po presin me padurim qė albumi tė dalė nė tregun muzikor. “Trimit tim” ėshtė njė kėngė tepėr e gjetur nga ana e saj, me njė tekst dhe videoklip tejet tė realizuar. Kanalet televizive muzikore ne Shqiperi dhe ne Kosove kane nisur nderkohe nje gare te vertete se kush do te jete ai qe do te transmetoje i pari ekskluzivisht kengen e Adelines.

Mesohet se edhe teksti eshte nje krijim i vete Adelines nderkohe qe jane te pakta informacionet per vazhdimin e linjes se produksionit. Pak muaj me pare, i dashuri i kengetares se famshme Adelina Ismajli, nje oficer i Policise kosovare, mbeti i vrare ne nje atentat te tipit mafioz duke hapur diskutime te shumta per sigurine dhe nivelin e trimerimit te botes kriminale ne shtetin e ri qe asokohe ishte ne pritje te pavaresise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adelina Ismajli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Hapėsira Muzikore ::. :: Muzika-
Kėrce tek: