ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shiko sa para ka _______ ne telefon...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shiko sa para ka _______ ne telefon...   Sat Jun 14, 2008 1:26 am

Me kete trik ju mund ti shikoni ndokuj sa para ka ne telefon vlen vetem per ato qe kane SIM promonte pra 069.
1.Se pari duhet qe dikuj tia marrim SIM karticen dhe ajo ka 4 kode p.sh.
12345
56789
12356
78945
2.Ne duhet tia mbajm ne mend shifren e fundit pa perfshire nr. e pare pra
shifra fundit eshte 78945 ne duhet te mbajme ne mend vetem 8945.
3.Marrim Celularin tone edhe shkruajme *123#
4.Pasi te hapet dichka e shtypim OK edhe shkruajme nr.3
5.Pasi te hapet dichka e shtypim OK edhe shkruajme nr.2
6.Pastaj shtypim OK dhe shkruajme nr. te cilin deshirojme tia shikojm parat ne celular p.sh. 069123456
7.Pastaj perseri OK dhe shkruajme kodin qe kemi mbajtur ne mend 8945 ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shiko sa para ka _______ ne telefon...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: TV / Telefonia-
Kėrce tek: