ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vjen MSI X-Slim X420

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vjen MSI X-Slim X420   Sun Jan 24, 2010 2:32 pm


Vjen MSI X-Slim X420
Edhe njė pjesėtar i linjės X-Slim tė kompanisė MSI vjen me ekran tė diagonales 14 inē dhe peshė nėn dy kilogramė.
Kompania MSI ka paraqitur modelin e ri tė linjės sė saj tė hollė tė laptopėve. Bėhet fjalė pėr modelin X-Slim X420 i cili vjen me dimensione prej 35 x 23.4 x 2.41 centimetra dhe peshė prej 1.88 kilogramė.

Ekrani ka diagonale prej 14 inē me rezolucion 1.366 x 768 piksela. Pėr procesor mund tė zgjidhet nė mes tė atij Intel Pentium SU4100 apo Core 2 Duo SU7300. Laptopi vjen me dy gigabajt RAM, grafikė tė kompanisė ATI Mobility Radeon HD 5430 dhe zgjedhje nė mes disqeve tė kapacitetit 250, 320 e 500 gigabajt.

Ėshtė i pajisur me lexues tė kartelave tė memories, kamerė uebi prej 1.3-megapikselash dhe baterinė prej katėr, respektivisht tetė qelish.

Ēmimi i tij nuk ėshtė bėrė publik, e nė shitje do tė duhej tė del deri nė fund tė kėtij muaji. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjen MSI X-Slim X420
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: