ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Shark – seri e re celularėsh nga Samsung

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Shark – seri e re celularėsh nga Samsung   Sun Jan 24, 2010 2:19 pm


Shark – seri e re celularėsh nga Samsung
Kompania Samsung ka paraqitur linjėn e re tė celularėve tė emėruar Shark. Pėr fillim tė serisė sė re Shark, Samsung ka pėrgatitur tri modele - Shark S5350 tė formės klasike dhe dy modele rrėshqitėse, Shark 2 S5550 e Shark 3 S3550.
Tė tri modelet kanė SNS pėr qasje mė tė shpejt dhe tė thjeshtė nė rrjetet online pėr shoqėrim Facebook, Myspace e Twitter.

Modeli i parė Shark S5350 ėshtė vetėm 11.9 milimetra i trashė. Ka fotoaparat prej 3.2 megapikselash, 100 megabajt tė memories internet dhe konfiguracion grafik nė tė cilin gjenden tastet pėr qasje tė drejtpėrdrejt nė shėrbimet Gtalk, Aim e Palringo Chat.

Dy modelet tjera janė rrėshqitėse dhe nuk kanė ndonjė dallim tė theksuar nė mes tyre.
Shark S5550 ka fotoaparat prej pesė megapikselash si dhe 110 megabajt hapėsirė pėr tė dhėna, derisa Shark S3550 ka fotoaparat mė tė dobėt prej dy megapikselash dhe posedon hapėsirė tė dhėnave prej 40 megabajt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shark – seri e re celularėsh nga Samsung
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: