ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Toshiba Qosmio X500 del nė shitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Toshiba Qosmio X500 del nė shitje   Sat Jan 23, 2010 12:10 am


Toshiba Qosmio X500 del nė shitje
Toshiba ka filluar me shitjen e modelit Qosmio Q500 tė pajisur me procesorin Core i7 dhe kartelėn GeForce GTS 360M.
Ky laptop vjen me ekran tė diagonales prej 18.4 inē, derisa ėshtė i bazuar nė version mobil tė procesorit Core i7 i cili bart shenjėn i7-720QM.

Kartela grafike ėshtė NVIDIA GeForce GTS 360M, e dedikuar pėr pėrdorim pikėrisht nė laptopė dhe i pajisur me memorien GDDR5. Nė tė gjenden edhe 500 gigabajt disk, 8 gigabajt memorie, Blu-Ray dhe shtėpizė kuqezi.

Ēmimi nė tregun amerikan ėshtė diē mė i lartė se 1.500 dollarė, me tė cilin ky laptop kategorizohet nė segmentin e lartė tė ofertės sė laptopėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Toshiba Qosmio X500 del nė shitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: