ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pattinson: Jam njė maniako-depresiv

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Pattinson: Jam njė maniako-depresiv   Tue Nov 10, 2009 4:56 pm


Pattinson: Jam njė maniako-depresiv
Robert Pattinson ka befasuar fansat e tij tė gjinisė femėrore duke zbuluar anėn e tij tė errėt, aktori vuan nga sulmet maniako-depresive.
Ylli i filmit “Twilight” shpesh pėson devijime tė gjendjes shpirtėrore dhe, edhe pse nuk ka njė diagnozė zyrtare, ai ėshtė i bindur se vuan nga kjo sėmundje, e njohur edhe si sėmundja bipolare.

“Analizoni gjithēka tej mase, analizoni se nėse thoni njė gjė dikush ju pėlqen dhe nėse thoni diēka tjetėr ata nuk ju pėlqejnė. Filloni tė eksperimentoni me njerėzit, qė nuk ėshtė gjė e mirė nė jetė. Nuk mendoj se jam shumė romantik mė, vetėm njė maniak depresiv”, ka thėnė Pattinson./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pattinson: Jam njė maniako-depresiv
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: