ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 ABC sjell nė kinema filmin “2012”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: ABC sjell nė kinema filmin “2012”   Tue Nov 10, 2009 4:55 pm


ABC sjell nė kinema filmin “2012”
Kinemaja ABC tė enjten, 12 nėntor, sjell nė Prishtinė premierėn e filmit “2012”, njė film aksion me John Cusack dhe Amanda Peet nė rolet kryesore.
Filmi i zhanrit aksion/aventurė/triller, i cili zgjat dy orė e 23 minuta, vjen si premierė nė tė njėjtėn kohė me premierat tjera botėrore tė kėtij filmi.

Ngjarja nė film ka nė qendėr tė vėmendjes njė familje qė niset pėr pushime nė dhjetor tė vitit 2012, koha kur pėrfundon kalendari i popullit tė lashtė tė Majave. Me dekada tė tėra njerėzit kishin profetizuar qė fundi i botės do tė vinte kur tė pėrfundonte kalendari i Majave.

Krahas Cusack dhe Peet nė film luajnė edhe yjet si Chiwetel Ejiofor, Danny Glover, Thandie Newton, Oliver Platt dhe Woody Harrelson. Filmi ėshtė realizuar nėn regji tė Roland Emmerich./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ABC sjell nė kinema filmin “2012”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: