ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nokia X6 fillon shitjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nokia X6 fillon shitjen   Tue Nov 10, 2009 4:41 pmNokia X6 fillon shitjen
Nokia ka deklaruar tė enjten se ka filluar me shitjen e celularit tė parė i cili ekran vėllimor tė ndjeshėm nė prekje Nokia X6, i cili mundėson nivel mė tė madh tė ndjeshmėrisė dhe precizitetit tė ekranit.
Nokia X6 konsiderohet si trashėgues i modelit Nokia 5800 XpressMusic, sjell me vete fotoaparat prej 5 megapikselash dhe memorie tė integruar prej 32 GB, por pa mundėsi tė zgjerimit me anė tė kartelave, sikur edhe tek Nokia N95 8GB.

Sistemi operativ ėshtė Symbian S60, e nė tė gjenden edhe GPS, 3G, Wi-Fi dhe ekrani me rezolucion prej 640 x 360 piksela.

Nėpėr dyqane ky celular do tė gjendet mė 12 nėntor me ēmim prej 460 euro, pa shėrbimin Music, me tė cilin shkon deri nė 590 euro, por edhe me qasjen e pakufizuar pėr shkarkimin e kėngėve brenda njė viti tė plotė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nokia X6 fillon shitjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: