ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Portali IPKO.net me pamje tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Portali IPKO.net me pamje tė re   Tue Nov 10, 2009 4:41 pm


Portali IPKO.net me pamje tė re
Kompania telekomunikuese IPKO tė premten e ka lansuar portalin e saj argėtues www.ipko.net , me radhitje, ngjyra, shkronja, tituj dhe madhėsi fotografish tė rifreskuara tėrėsisht.
Portali i kompanisė IPKO tani vjen me njė pamje shumė mė elegante dhe mė moderne, njė karakteristikė kjo e kompanisė dinamike e cila ofron spektėr tė plotė tė shėrbimeve tė telekomunikimit nė Kosovė.

Portali ipko.net ėshtė njė pikė informimi dhe argėtimi pėr tė gjithė shqiptarėt kudo nė botė, e cila tani mban njė dukje krejt tjetėr nga ajo qė jemi mėsuar ta shohim. Nė faqe janė shtuar edhe opsionet pėr shpėrndarjen e lajmeve nė rrjete tė ndryshme sociale, bashkė me lidhjet pėr faqet mė tė vizituara lokale dhe ndėrkombėtare, pėrfshirė edhe portalin tonė Telegrafi.com.

Pėr mė shumė, nė faqen e re duket se janė shtuar edhe lojėra shtesė nė rubrikėn “Games”, ndėrsa nė ballinė i ėshtė dhėnė mė shumė hapėsirė edhe informatave rreth produkteve dhe shėrbime tė kompanisė IPKO. Duke parė disa nga reklamat tė cilat janė bėrė pėr kėtė faqe IPKO ka arritur tė kuptoj se qėllimi i kompanisė ėshtė qė tė pozicionojė faqen e saj si njė pikė argėtimi, dhe njė vend ku mund tė informohesh pėr produktet dhe shėrbimet e kompanisė nė njė mėnyrė krejt tė re, e cila ėshtė mjaft argėtuese. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Portali IPKO.net me pamje tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: