ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards   Fri Nov 06, 2009 3:21 amRihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards
Rihanna do tė bėjė paraqitjen e parė solo live kėtė muaj, qė kur u sulmua nga ish-i dashuri i saj Chris Brown nė muajin shkurt, qė e frenoi edhe karrierėn e saj.
Kėngėtarja do tė paraqitet nė skenėn e ndarjes sė ēmimeve American Music Awards qė zhvillohet mė 22 nėntor.

Krijuesja e hitit “Umbrella” u detyrua tė heqė dorė nga Grammy Awards nė muajin shkurt pas njė zėnke me Brown, qė e la atė tė ėnjtur dhe mavijosur, dhe ajo ende nuk ka qėndruar nė skenė e vetmuar qė nga ajo kohė.

American Music Awards do tė jetė paraqitja e tretė radhazi pėr Rihannan, e cila kėndoi hitin ‘Rehab’ nė vitin e kaluar dhe ‘Umbrella’ nė vitin 2007.

Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Jay-Z, Alicia Keys, Jennifer Lopez dhe grupi Black Eyed Peas po ashtu janė caktuar tė performojnė nė American Music Awards tė kėtij viti./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna rikthehet nė skenė nė American Music Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: