ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Arrihet marrėveshja, filma nė memorie flash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Arrihet marrėveshja, filma nė memorie flash   Fri Nov 06, 2009 2:39 am


Arrihet marrėveshja, filma nė memorie flash
Prodhuesi i kartelave tė memories Kingston dhe gjiganti filmik Paramount kanė arritur marrėveshje qė nė tė ardhmen tė shesin filma nėpėrmes pajisjeve flash tė memories, kartelave SD dhe shkopinjve USB.
Tani pėr tani asnjėra palė nuk ka dhėnė informata pėr formatin e filmave, tė cilėt do tė shpėrndahen nė kėtė mėnyrė, por vlen tė merren parasysh qė filmat do tė dedikohen pėr ato pajisje tė cilat nuk kanė DVD apo Blue-Ray, mė saktėsisht pėr kompjuterė netbook apo edhe pėr celularė. Sipas informatave tė para filmat do tė gjenden nė shitje si tė vetėm, por edhe nė paketa tė ndryshme me disa filma.

Po qė se filmat do tė ishin nė formatin Divx, kartela SD prej 1 gigabajt apo shkopi USB do tė ishte mjaft pėr ruajtjen e tė dhėnave. Tani pėr tani nuk ėshtė bėrė publike data se kjo formė e shitjes do tė filloj pėr masa tė gjera. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrihet marrėveshja, filma nė memorie flash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: