ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Opera Mobile 10 beta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Opera Mobile 10 beta   Fri Nov 06, 2009 2:30 am


Opera Mobile 10 beta
Versioni i ri i shfletuesit Opera pėr telefona celularė sjell me vetė konfiguracion tė avancuar pėr pėrdorim nga shfrytėzuesi dhe shumė funksione tjera tė avancuara.
Opera ka lėshuar versionin eksperimental tė Opera 10 pėr celularė tė bazuar nė sistemin operativ Symbian.

Risitė mė tė reja kanė tė bėjnė me pėrmirėsimin e shfletimit tė internetit me anė tė shkurtesave (tabs) dhe funksionin speed-dial i cili ofron listėn e fotografive tė zvogėluara tė faqeve tė vizituara. Po ashtu, ėshtė avancuar tėrėsisht edhe konfiguracioni pėr pėrdoruesin, derisa ėshtė shtuar edhe funksioni Turbo i cili mundėson zvogėlimin automatik tė pėrmbajtjeve tė faqeve pėr tė zvogėluar sasinė e tė dhėnave tė bartura.

Nė Opera pohojnė se nė krahasim me versionin 9.7 versioni 10 ėshtė dyfish mė i shpejt nė funksione tė caktuara, siē ėshtė zmadhimi dhe zvogėlimi i pjesėve tė faqes.

Opera Mobile 10 beta ka ruajtur edhe shumicėn e mundėsive tė versionit paraprak. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Opera Mobile 10 beta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: