ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve   Sun Nov 01, 2009 1:39 am


Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve
Kompania Google nė takimin e mbajtur nė Londėr ka njoftuar se shėrbimi i saj Wave do tė ketė dyqanin e vet tė aplikacioneve shtesė, apo nė anglisht app store.
Mjeti pėr komunikim nė kohė reale dhe kėmbim tė dosjeve, Google Wave, do tė ketė mundėsinė e integrimit me anė tė dyqanit online tė aplikacioneve, e si pėrparėsia mė e madhe pėrmendet blerja e aplikacioneve pėr ato qė nuk janė tė bazuara nė internet.

Sipas paralajmėrimeve dyqani do tė jetė i ngjashėm me atė qė pėrdoret pėr aplikacionet e Android por edhe ato tė sistemit operativ tė Apple, prandaj nė kėtė mėnyrė do tė ndajnė pėrfitimin si programuesit ashtu edhe Google.

Google Wave imponohet si zėvendėsim i radhės pėr postėn elektronike dhe shkėmbimin e pasur nė mes tė pėrdoruesve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google Wave do tė ketė dyqan online tė aplikacioneve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: