ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Celulari i ri nga Samsung - S5560

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Celulari i ri nga Samsung - S5560   Sun Nov 01, 2009 1:33 am


Celulari i ri nga Samsung - S5560
Nėse ende nuk keni dėgjuar pėr Samsung S5560, kjo ėshtė pėr faktin se ende nuk ėshtė as model zyrtar. Megjithatė, kanė rrjedhur fotografitė dhe detajet e kėtij modeli. Pos ekranit tė ndjeshėm nė prekje, modeli ka edhe Wi-Fi por jo edhe 3G.
Supozojmė se Samsung ka qenė i shtyrė tė krijojė model me ekran tė ndjeshėm nė prekje, sepse kėrkesa nė treg pėr ta po bėhet ēdo ditė e mė e madhe, derisa Wi-Fi ėshtė nė maje tė listės sė kėrkesave tė kėtyre modeleve. Megjithatė, Samsung po ashtu ka integruar edhe fotoaparatin prej pesė megapikselash.

Kohėve tė fundit, Samsung ka qenė i zėnė duke publikuar modele tė reja ēdo muaj, por ky model nuk ėshtė njė rast i tillė. Supozohet se ky model do tė mund tė del nėpėr dyqane tė shitjes nė muajin nėntor, edhe pse nė Francė tanimė ėshtė paraqitur nė ofertėn e disa dyqaneve online.

Samsung S5560 sipas formės sė tij ngjan me modelet Jet e Corby. Ka ekran tė ndjeshėm nė prekje prej tre inēėsh me rezolucion WQVGA, fotoaparat prej 5 megapiksela dhe blic LED, qasje pėr kartela micro SD dhe 3.5 milimetra pėr audio. Pėrkundėr mungesės sė mundėsisė 3G, ky model mbėshtet Wi-Fi.

Me gjasė Samsung S5560 ėshtė pėrgjigje ndaj modelit Nokia 5530 XpressMusic, i cili ka dalė tė jetė njė telefon i menēur shumė i fuqishėm. Ēmimi i deklaruar prej 300 euro ėshtė bukur i kripur pėr kėtė model, por supozohet se sė shpejti do tė bie nė 200 euro, qė ėshtė i pėrshtatshėm pėr tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Celulari i ri nga Samsung - S5560
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: