ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fotografitė e para tė Nokias 5230

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Fotografitė e para tė Nokias 5230   Fri Oct 23, 2009 1:51 am


Fotografitė e para tė Nokias 5230
Modeli i cili do t’iu ofrojė shumė mundėsi masave tė gjera ėshtė Nokia 5230, nėse parashikimet dalin si janė menduar do tė mund tė bėhej celulari mė i shitur.
Pas Nokia 5800 XpressMusic ka dalė edhe njė version mė i dobėt i ngjashėm me modelin Nokia 5530 XpressMusic, i cili pėr dallim nga modeli 5800 nuk ka Wi-Fi, ekrani ėshtė i zvogėluar nė 2.9 inē dhe bateria nė 1.000 mAh, natyrisht me ēmim mė tė ulėt.

Celulari i tretė nė serinė e paraqitjeve ėshtė Nokia 5230 i cili ka pothuajse pamje identike dhe dimensione si ai 5800, por kamera ėshtė e zvogėluar nga 3.15 nė 2 megapiksela, nuk ka Wi-Fi por pėr kėtė ka 3G, pranues tė integruar GPS si dhe bateri tė mirė prej 1.320 mAh.

Sipas informatave tė fundit Nokia 5230 do tė del nė shitje diku kah fundi i kėtij apo mė sė largu nė fillimin e vitit tė ardhshėm me ēmim prej 190 eurosh. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fotografitė e para tė Nokias 5230
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: